Freeola Review 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

Freeola-Genel Değerlendirme1Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: Freeola ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


Freeola, yaygın müşteri tabanına yüksek kaliteli, güvenilir internet tabanlı hizmetler sunan bir İngiltere şirketidir. Ayrıca kardeş site GetDotted.com üzerinden mükemmel alan hizmetleri sunuyor.

Freeola’nın sunucuları İngiltere’de bulunuyor ve web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Freeola, iş veya kişisel çevrimiçi projeler için yüksek kaliteli, düşük fiyatlı güvenilir barındırma hizmetleri sunar. Web hosting paketleri genellikle şu özelliklere sahiptir:

 • Süper yüksek yükleme hızları
 • Sınırsız disk alanı ve bant genişliği
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Çoklu PHP desteği
 • DDoS koruması
 • Gzip sıkıştırması
 • Dünya çapında FTP erişimi
 • Ücretsiz resim kütüphanesi
 • Ücretsiz web sitesi tanıtımı

Freeola kullanıcı dostu MyFreeola kontrol paneli barındırma kaynaklarınızı yönetmenize yardımcı olmak için. Bu ayrıca geniş bant veya hat kiralama hizmetleri gibi diğer Freeola aboneliklerinizi kontrol etmenizi ve entegre etmenizi sağlar (eğer varsa).

Freeola’nın aynı zamanda tek tıklamayla uygulama yüklemeleri böylece kolayca blog, çevrimiçi mağaza veya veritabanı oluşturmak için bir komut dosyası çalıştırabilirsiniz. Ayrıca CMS’nizi kolayca yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Ayrı olarak listelenmiştir InstantPro web sitesi oluşturucu sürükle ve bırak arayüzü, yüksek kaliteli stok görüntüleri ve özelleştirilebilir şablonlar kullanarak tamamen duyarlı, çok sayfalı, mobil uyumlu web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. En iyi yanı, web sitenizi oluşturmak için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız olmamasıdır..

Fiyatlandırma ve Destek

Freeola en üç web barındırma planı esnek ama biraz yüksek fiyatlı. Ancak, tüm özellikleri ve sınırsız kaynakları (disk alanı ve bant genişliği) hesaba kattığınızda bunların maliyet değerinde olduğunu düşünebilirsiniz..

Ne yazık ki, Freeola size ücretsiz SSL sertifikası vermez, ancak SSL ayrı bir paket olarak satın alınabilir. Freeola ayrıca indirim yapmaz, ancak çeşitli hizmet kombinasyonlarında teklifler var.

PayPal veya kredi kartlarını kullanarak planlar için ödeme yapabilirsiniz ve yalnızca yıllık faturalandırma mevcut olsa da, 14 günlük para iade garantisi en azından sana iki hafta veriyor web sitesi oluşturucuya olan bağlılığınızı yeniden düşünün.

Freeola bir çok kapsamlı destek kılavuzları seti kendi kendine desteği tamamlamak SSS sayfası. Kişisel destek için telefon, bilet, e-posta veya canlı sohbet yoluyla yardım masasına ulaşabilirsiniz. Canlı sohbet, test etmek istediğim bir Pazar günü çevrimdışı olduğundan, bunun yerine bir e-posta gönderdim. Ertesi gün keşif e-postama yanıt almaktan memnuniyet duydum:

Freeola-Genel Bakış2

Freeola’nın maliyeti nedir? Freeola, 5 $ ile 7 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Freeola planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Freeola size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Freeola’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Freeola’nın müşteri desteği ne kadar iyi? Ancak bu, Freeola’nın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Freeola rekabete nasıl uyuyor??

Freeola, web hosting çözümlerinin yanı sıra internet tabanlı çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Web barındırma paketleri sınırsız web alanı ve bant genişliğine sahiptir ve tek tıklamayla yükleyici ve MyFreeola kontrol paneli gibi başlangıç ​​dostu araçlarla birlikte gelir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Kullanımı kolay MyFreeola kontrol paneli
 • Sınırsız web alanı ve bant genişliği
 • E-posta yoluyla duyarlı müşteri desteği
 • Kullanıcı dostu InstantPro web sitesi oluşturucu

Eksileri

 • Canlı sohbet hafta sonu çevrimdışı
 • Web barındırma paketleri biraz pahalı
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me