EuroDNS İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

EuroDNS-Genel Değerlendirme1


Merkezi Lüksemburg’da bulunan EuroDNS, web barındırma ve alan adı kayıt endüstrilerinde Avrupa devi olan DCL Group’un bir parçasıdır. 2002 yılında ICANN akredite bir alan adı kayıt şirketi olarak başladı ve o zamandan beri hizmetlerini web barındırma ve web posta, web sitesi oluşturma, SSL sertifikaları ve daha fazlası gibi ilgili hizmetleri içerecek şekilde genişletti..

Sunucular Almanya’dadır, ancak ABD IP adresi kullanırlar. EuroDNS web sitesi İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca dilleri arasında değiştirilebilir, ancak Japonya, Brezilya ve Singapur’daki müşterilere hizmet vermek için birkaç dilde telefon desteği sağlanır..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Daha büyük şirketlerin başka yerlere bakması gerekebilir, ancak EuroDNS iki paylaşılan barındırma planı bireylerin ve şirketlerin küçük ve orta ölçekli web siteleri kurmasına ve yönetmesine yardımcı olan paylaşılan barındırma planları Dahil etmek:

  • Bir yedekleme yöneticisi aracılığıyla manuel yedekleme
  • Bir alan adını kaydederken ücretsiz Alpha SSL
  • Hosting hesabı olan bir veya on web sitesi
  • 1 GB veya 10 GB SSD

Düşük 1 GB depolama alanı, temel bir web sitesinden daha fazlasını karşılayamaz. Ayrıca, aylık 10 GB trafik sınırıyla 4.000 sayfa görüntüleme ile sınırlandırılırsınız. Trafik sınırı kötü olmasa da, sayfa görüntüleme sınırı daha iyi olabilir, ancak üst planda aylık trafik sınırı 50 GB olan 20.000 sayfa görüntülemeye kadar çıkar. Tek sorun, e-ticaret web sitelerinin sunulan 10 GB’den fazla depolama alanına ihtiyaç duymasıdır..

Open Xchange e-posta platformunu temel alan e-posta depolama alanı için benzer bir hikaye. 5 GB’lık ücretsiz e-posta alanı çoğu işletme için yeterli olmayacak, bu nedenle bir noktada yeni sürüme geçmeniz gerekecek.

Web hosting kontrol etmek söz konusu olduğunda, Plesk kontrol paneli içerir Softaculous yükleyici yüklemenize yardımcı olan WordPress, Drupal, Joomla, ve daha birçok uygulama. SitePad web sitesi oluşturucu web varlığınızı oluşturmak için bir sürükle ve bırak arayüzü sağlar. Üst plan aynı zamanda geliştirici dostu özellikler de içerir. Git ve ek MySQL veritabanları, ancak yalnızca PHP programlama dili desteklenir.

Güvenlik açısından EuroDNS Anti-DDoS koruması, saldırı önleme, ve güvenlik duvarı özellikleri. Maalesef var kesintisiz çalışma garantisi yok görebildiğim kadarıyla.

Fiyatlandırma ve Destek

Bu sağlayıcının fiyatlar hemen hemen beklediğiniz gibi Sunulan özellikler ve kaynaklar için, aynı yerde daha az için aynı alabilirsiniz. Var ücretsiz alan adı kaydı yok, ama sen-ebilmek almak ücretsiz SSL sertifikası alan adınızı EuroDNS’den satın aldığınız sürece.

Den beri ücretsiz deneme yok, en az bir aylık taahhütte bulunmak isteyebilirsiniz. Öte yandan, bir yıl ön ödeme yaparak% 20 tasarruf edin, riskiniz 14 günlük para iade garantisi fikrini değiştirmen için sana iki hafta verir.

EuroDNS’in 14 ülke için destek numaraları vardır, ancak aksi takdirde desteğe erişmek kolay değildir, çünkü (görebildiğim kadarıyla), bilet sistemi ve görünür destek e-posta adresi yoktur. Ve destek 7/24 değil. Artı tarafta, çevrimiçi iletişim formunu gönderdiğimde e-posta ile satış öncesi destek yanıtı aldım:

EuroDNS-Genel Bakış2

Var bilgi tabanı web sitesi kurulumu ve ilk bağlantı konusunda size yardımcı olabilir. İyi, ama harika değil.

EuroDNS’nin maliyeti nedir? EuroDNS, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi EuroDNS planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. EuroDNS daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve EuroDNS’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
EuroDNS’nin müşteri desteği ne kadar iyi? EuroDNS en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, EuroDNS’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

EuroDNS rekabete nasıl uyuyor??

Adından da anlaşılacağı gibi, EuroDNS, barındırma yerine etki alanı hizmetlerine daha fazla odaklanmıştır, bu nedenle özel teklifleri etki alanı ile ilgili olma eğilimindedir ve bilgi tabanı çoğunlukla etki alanı ile ilgili içerik içerir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

  • Güvenlik özellikleri (DDoS ve izinsiz giriş koruması ve güvenlik duvarları dahil)
  • Sağlam yedekleme yöneticisi
  • 14 günlük para iade garantisi
  • Boş Open Xchange e-posta depolama alanı

Eksileri

  • Python programlama için destek yok
  • Sınırlı iletişim kanalları

 Avrupa’da basit ve güvenli barındırma için EuroDNS’ye gidin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me