Efsanevi Canavarlar Dergisi 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

Efsanevi CanavarlarMythic Beasts, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


2000 yılında kurulan Mythic Beasts, İngiltere merkezli bir internet servis sağlayıcısıdır. İçinde sunucuları var birden fazla dünya çapında veri merkezi ve tek bir makineden dünya çapında yüzlerce sunucuya ulaştı. Şu anda kaç müşterilerinin reklamını yapmasalar da, sürekli olarak altyapılarını büyüttüler ve bu da çok sayıda müşterinin onlara güvendiğini gösteriyor. Web siteleri ve destek İngilizce olarak mevcuttur.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Mythic Beasts, WordPress hosting, paylaşılan hosting, adanmış sunucular, kolokasyon ve sanal özel sunucular dahil olmak üzere çeşitli web sitesi barındırma paketleri sunar. Ayrıca SSL sertifikaları ve alan adı kaydı da sunar.

Onların açısından düzenli paylaşılan barındırma web sitesi planları, Mythic Beasts, disk alanı 5 GB’tan 150 GB’a ve bant genişliği 25 GB’dan 750 GB’a (pakete bağlı olarak) artan dört basit plan sunuyor – Standart, Artı, Süper ve Jumbo -.

Genel olarak, Efsanevi Canavarların planları aşağıdaki özellikleri sunar:

 • Günlük otomatik yedeklemeler
 • Alan adı kaydı ek ücrete tabidir
 • Pakete bağlı olarak bir ila yirmi veritabanı
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları
 • Sınırsız alan adı
 • Tüm planlarda SSH erişimi mevcut
 • 5 GB’tan 150 GB’a kadar disk alanı

Tüm planlar birlikte gelir sınırsız alan adı, bu gerçekten güzel bir katma değer, ama var kesin çalışma süresi ortalaması veya garantisi yok (bu olağandışı). Ayrıca, diğer sağlayıcıların aksine, bu sağlayıcı WordPress Planları oldukça belirgindir. Üç plan – Paylaşılan, İşletme ve Kurumsal, disk alanında 10 GB ile 8 TB arasında değişmekte olup, ücretsiz kurulum ve 7/24 izleme dahil.

Uzmanlar bayılacak SSH erişimi, PHP desteği ve MySQL veritabanları. Yeni Başlayanlar WordPress, Joomla ve Drupal gibi popüler programlar için tek tıklamayla yükleyici. Tüm planlar dahil SSL sertifikaları ile gelir.

Mythic Beasts’te sunucuları var birden fazla dünya çapında veri merkezi üçü Londra’da, biri Amsterdam’da ve biri Kaliforniya’da olmak üzere. Tamamen özerk bir ağları var ve tüm veri merkezlerinin jeneratörler tarafından desteklenen UPS sistemleri var.

Fiyatlandırma ve Destek

Efsanevi Canavarlar ’ alt iki paket standart web sitesi barındırma için uygun fiyatlı yerel ve uluslararası rakiplere kıyasla ilk iki plan oldukça pahalı. Benzer şekilde, WordPress hosting çok pahalı, önceden kurulmuş olmasına rağmen, tamamen yönetilir ve yedeklenir ve 7/24 izlenir.

Planlar için aylık, üç aylık veya yıllık ödeme yapabilirsiniz. Sen daha fazla taahhüt ettiğinde daha az öde, yine de biraz daha pahalı bir yükümlülük getirmeyen aylık planla başlamak isteyebilirsiniz, çünkü bunlar ücretsiz deneme veya para iade garantisi sunmayın.

Kasada, küçük bir ek aylık ücret karşılığında SSH erişimini seçebilirsiniz. Alan adı kaydı ayrıca ücretlidir, ancak SSL sertifikaları ücretsizdir.

Müşteri hizmetleri çok sınırlıdır. Satış ve teknik sorgular için bir e-posta adresi var, ancak bunlar canlı sohbet veya telefon desteği yok. Yine de aldığım için memnun oldum hızlı ve neşeli yanıtlar e-posta ile ilgili sorularıma yanıt verdiğimde, iyi doldurulmuş Twitter yayını Birlikte sunucu durumu bölümü.

Efsanevi Canavarlar ne kadara mal olur? Efsanevi Canavarlar 2 ila 25 dolar arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Mythic Beasts planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Efsanevi Canavarlar size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Mythic Beasts’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Mythic Beasts müşteri desteği ne kadar iyi? Mythic Beasts en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Mythic Beasts’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Efsanevi Canavarlar rekabete nasıl uyuyor??

Mythic Beasts, uzun süredir devam eden bir internet hizmetleri sağlayıcısıdır. Yeni başlayanlar için bazı harika ürünleri var ve ölçeklemek isteyenler için özel sunucular, kolokasyon ve sanal özel sunucular var.

Efsanevi Canavarlar makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Dünya çapında birden çok veri merkezi
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • SSH erişimi
 • Tek tıkla yükleyici

Eksileri

 • Bazı planlar için oldukça pahalı
 • Sınırlı müşteri hizmeti seçenekleri
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me