Easyname Review 2020 – Neden Doğru Seçim DEĞİL?

Easyname 2005’ten beri hosting sektöründe faaliyet göstermektedir. Bunlar, büyük oğlanlardan bazılarına ve değişen modern standartlara ayak uydurabilen daha küçük boyutlu barındırma sağlayıcılarından biridir.. Şu anda, kendilerine kayıtlı 750.000’den fazla alan adı var.


İngilizce, Fransızca, Türkçe, İspanyolca ve Rusça dahil olmak üzere birçok dile ve ayrıca İngiliz Sterlini’nden Euro’ya Dolar’a kadar çok sayıda para birimi için destek sağlarlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Easyname, istedikleri fiyat için bazı harika özellikler sunuyor. Çok gelişmiş bir şey olmasa da, tüm temel bilgiler sağlanır ve tüm özellikler cilalı ve kullanıcı dostu hisseder. Herhangi bir iyi hosting sağlayıcısı gibi, bekleyebilirsiniz:

 • Alan adı kayıt hizmeti (300’den fazla alan adı uzantısı mevcuttur)
 • Hesabınızı ve web sitelerini yönetmek ve web sitesi oluşturucularına erişmek için kendi gösterge tablosu
 • Web posta hizmetleri
 • Platformlarına yerleşik bir veritabanı yöneticisi

easyname

Ayrıca birkaç hoş geldiniz özelliği daha sağlar:

 • Kolay kurulum uygulamaları: Bu özellik, web sitenizi oluşturmak ve yönetmek için WordPress, Joomla! Ve OpenCart gibi popüler İçerik Yönetim Sistemlerini (CMS) kurmanıza ve kullanmanıza olanak tanır
 • Web Sitesi Oluşturucu: Ayrıca kendi web sitesi oluşturucuları var. Tek dezavantajı, sadece beş sayfa ücretsiz almanızdır. Ancak, şablonlar ve entegrasyonlarla birlikte gelir. Ekstra aylık ücret karşılığında ek özellikler de satın alabilirsiniz.

Daha az bilinen bir barındırma sağlayıcısı olarak, Easyname platformu tarafından hoş bir sürpriz oldu. Ana panonun kullanımı çok kolay ve orada daha modern ve cilalı olanlardan biri. Burası, web sitenizi, hesabınızı ve veritabanları ve web postası gibi yardımcı özellikleri yönettiğiniz yerdir, bu nedenle erişilebilir her şeye sahip olmak, ancak darmadağın olmamak önemlidir. Ayrıca kayıt olurken sizi diğer platformlar kadar yükselişe sokmuyorlar, çünkü “kendi alanınızdan 3 dakika” sloganlarını ciddiye alıyorlar.

Fiyatlandırma ve Destek

Easyname hosting için fiyatlandırma iki geniş kategoriye ayrılır: Easyname Ürünleri ve Bayi Ürünleri. İlki, yalnızca kendi web sitelerini yönetecek ve muhtemelen sınırsız kaynaklara ihtiyaç duymayacak müşteriler içindir. İkincisi, birden çok müşteri adına web sitelerini yöneten veya kapsamlı ihtiyaçları olan ajanslar için daha fazladır.

Easyname ürünleri üç alt kategoriye ayrılır:

 • Orta: 25 GB disk alanı (e-postalar için 5 GB). Sınırlı SSL sertifikaları, veritabanları ve FTP profilleri; birden çok alan için uygun değil
 • Büyük: 75 GB disk alanı (e-postalar için 10 GB). 10 SSL sertifikası ve veri tabanı, 100 FTP hesabı; birden çok alan için uygun
 • Sınırsız: Sınırsız depolama alanı, e-posta, SSL sertifikası, FTP hesabı ve alan adı

Cömertçe, sınırsız alt alan adları ve veri trafiğinin yanı sıra tüm planlarla diğer tüm özellikleri elde edersiniz.

Benzer şekilde, Bayi Ürünleri dört kategoriye ayrılır: Başlangıç, Temel, Orta ve Premium. Tüm paketler sınırsız trafik, SSL sertifikaları, veritabanları, alt alanlar ve FTP hesaplarıyla birlikte gelir ve depolama alanında yalnızca bir fark vardır.

Ne yazık ki, Easyname üzerinde canlı sohbet desteği yok. Bununla birlikte, farklı yönler için çoklu destek e-postaları ve yalnızca belirli saatlerde kullanılabilen uluslararası bir telefon hattı vardır. E-posta desteği en iyisi değildir, bazı sorulara yanıt almamın birkaç saat ile bir gün sürdüğü düşünüldüğünde. Ancak, personel yeterince yardımcı oldu.

Easyname’in maliyeti nedir? Easyname 3 $ ‘dan 10 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. easyname size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve easyname’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Easyname’in müşteri desteği ne kadar iyi? Easyname en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, easyname’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Easyname rekabete nasıl uyuyor??

Eğer kendi web siteniz için uygun fiyatlı ve basit barındırma arayan bir kişisiniz veya müşterileriniz için birden fazla web sitesini yöneten küçük bir ajanssınız, Easyname kullanışlı bir çözüm sunuyor. Ancak, paylaşılan barındırma, yüksek trafik hacmine sahip olanlar için uygun olmayabilir.

Easyname makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Harika ve kullanımı kolay kullanıcı kontrol paneli
 • WordPress veya diğer CMS’lerin kolay kurulumu
 • Sezgisel ve kullanıcı dostu web sitesi oluşturucu
 • Düşük ve orta sınıf kullanıcılar için yararlı planlar

Eksileri

 • Kurumsal düzeyde seçenek yok
 • Daha fazla destek kanalı ile yapabilir
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me