DotPH Review 2020 – Buna Değer Mi?

dotph main


dotPH Filipinler merkezli en eski web hosting şirketlerinden biridir. 1989 yılında kurulan hosting sağlayıcısı, Filipinler ve dünyadaki işletmelere sunduğu hizmetlerin ayırt edici özelliği olarak güvenilirliğe ve yeniliğe güvenmektedir. Bugün, paylaşılan web barındırma, VPS sunucuları, web tasarım ve geliştirme paketleri, SSL sertifikaları ve alan adı kayıt hizmetlerinin sağlanması konusunda uzmanlaşmıştır..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

dotPH

dotPH web hosting çözümleri aşağıdaki standart özellikleri içerir:

 • Statik IP Adresi
 • Önceden yüklenmiş CentOS Linux OS
 • cPanel kontrol paneli
 • SSL sertifikası
 • Ücretsiz alan adı
 • PHP desteği
 • MySQL veritabanları
 • Kloxo web barındırma paneli
 • SSH uzaktan erişim
 • Uzaktan sunucu yeniden başlatma

dotPH VPS sunucuları en fazla 1 TB yedekli (RAID) disk depolama alanı veri yedeklemesi ve sunucuların gelişmiş performansı için. Dahası, sanal sunucular şunları içerir: çift ​​çekirdekli 32 bit Intel / AMD CPU ve dört çekirdekli 64 bit Intel / AMD CPU sunucuların aynı anda daha fazla bilgi işlemesine yardımcı olmak için.

dotPH paylaşılan web hosting çözümleri iki pakete ayrılmıştır: cPanel hosting ve dotPH optimize hosting. cPanel, bireyler ve kuruluşlar için idealdir ve iki plan halinde sunulur: Başlangıç ​​planı (30 GB disk alanı, aylık 100 GB’a kadar bant genişliği, 50 e-posta hesabı, 10 alt alan adı) ve Mesleki plan (60 GB disk alanı, aylık 200 GB’a kadar bant genişliği, 100 e-posta hesabı, 15 alt alan adı).

dotPH için optimize edilmiş barındırma hızlı ve güvenilir barındırma hızlarına ihtiyaç duyan hızlı büyüyen şirketler için üretilmiştir. Barındırma çözümü birden çok düzeyde gelir; İşletme, Kurumsal, Kurumsal, Megacorp ve Konglomera.

DotPH hosting çözümlerine sahip olmasına rağmen ücretsiz SSL sertifikaları, satıcı teklifler ek SSL sertifika planları daha gelişmiş özelliklerle geliyor. Dahası, bu hosting firması beş günlük artımlı yedekleme seçenekleri sunar. Artımlı yedeklemeler, yalnızca son yedekleme kopyasının yapılmasından bu yana değiştirilen kısmı içeren verilerin bir kopyasını yedekleyerek yerden ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan akıllı yedeklemelerdir.

Fiyatlandırma ve Destek

dotPH

dotPH hosting planları Oldukça pahalı yıllık bazda faturalandırılırsa bu maliyetler daha da artabilir. Aynı şekilde, hosting planları da esnek aylık ve yıllık faturalandırma döngüleri. Ayrıca, bu hosting planlarının fiyatları Amerikan doları.

dotPH, sunucu çalışma süresini yüksek tutmayı vaat ediyor, ancak çalışma zamanı ağ garantisine bağlı kalmaktan uzak. Ayrıca, satıcı ücretsiz deneme veya geri ödeme politikası sunmaz.

DotPH müşteri destek masasına şu adresten ulaşılabilir: telefon, e-posta, bilet sistemi veya canlı sohbet. Filipinler’deki müşteriler de çalışma saatlerinde ofislerinde ziyaret edebilirler. 09:00 – 18:00 (GMT + 8), Pazartesi – Cumartesi. Destek ekibi potansiyel müşterilere verdikleri yanıtlarda oldukça hızlıdır; Onlara bir e-posta gönderdim ve beş saat içinde yanıt aldım.

DotPH web sitesi bilgi tabanı yok.

DotPH’nin fiyatı ne kadar? DotPH 7 $ ‘dan 70 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi dotPH planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. dotPH daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve dotPH’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
DotPH’nin müşteri desteği ne kadar iyi? DotPH en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, dotPH’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

DotPH rekabete nasıl uyuyor??

dotPH, her türlü iş modeline, yüksek trafikli web sitelerine sahip büyük şirketlere bile hizmet vermek için barındırma çözümlerini tasarladı. Onun üst düzey hosting altyapısına yatırım kararı belki de popüler bir web barındırma Filipinler nedenidir. Bununla birlikte, barındırma planları, başlangıç ​​planı da dahil olmak üzere oldukça pahalı, bireyleri (bloglar ve küçük web siteleriyle) başka bir yere bakmaktan başka seçenek yok.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • VPS sunucuları 1 TB’a kadar yedekli (RAID) disk depolama alanına sahiptir
 • Beş günlük artımlı yedekleme seçenekleri sunar
 • Gelişmiş özelliklere sahip SSL sertifika planları sunar
 • Esnek aylık ve yıllık faturalandırma döngüleri

Eksileri

 • Barındırma planları oldukça pahalıdır
 • Ücretsiz deneme veya geri ödeme politikası sunmaz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me