Doteasy Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

Doteasy-mine


Doteasy 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir ve o zamandan beri birikmiştir. yarım milyondan fazla memnun müşteri güvenilir ve uygun fiyatlı web sitesi barındırma hizmetleri ile. Kendini işine adamış ve yetenekli teknisyenleri ve modern veri merkezleri sayesinde kuruluşundan bu yana hiçbir zaman taviz verilmediğini iddia ediyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Doteasy kendi tüm hosting paketleri ile ücretsiz olarak sunulan web sitesi oluşturucu. Bu, herhangi bir kodlama bilmeyi ortadan kaldırır. Tek yapmanız gereken bir şablon seçmek, sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak öğeleri istediğiniz ayara yerleştirmek ve web sitesini başlatmak için yayınla’yı tıklamaktır..

Doteasy

Ayrıca cPanel kontrol paneli Bu çok sayıda özellik. Bunlar:

 • Dosya yönetim sistemi ile disk alanını kolay izleme
 • Web sitenizin performansıyla ilgili istatistiklere erişim
 • Parola korumalı dizinler, IP adresi reddi, HotLink koruması ve ModSecurity
 • Kolay alan adı yönetimi
 • Kolay veritabanı yönetimi

Arasında Doteasy tarafından geliştirilen araçlar, İşte birkaç kullanışlı olanlar:

 • forum
 • Web sitesi yaratıcısı
 • Web anketi
 • Mail listesi
 • Ziyaretçi defteri
 • Faqs

Doteasy’nin sunduğu tüm özellikler için bu özelliklerden en iyi şekilde nasıl yararlanılacağı konusunda kapsamlı bir rehber.

Fiyatlandırma ve Destek

Başlangıç ​​ve İş adlı iki farklı plan arasından seçim yapabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Başlangıç ​​planı yalnızca tek bir web sitesi, 10 GB disk alanı ve aylık 30.000 ziyaretçinin temel ihtiyaçlarını karşılar. Alan adınızı ücretsiz olarak kaydedebilir ve ücretsiz bir SSL sertifikası alabilirsiniz.

Kendi hosting hizmetinin tam potansiyelini ortaya çıkarmak İş hosting paketi ile. Yeterli alan ve bant genişliğine sahip sınırsız web sitesi barındırabilirsiniz. Ücretsiz alana ek olarak, yenileme de ücretsizdir. Benzer şekilde, ücretsiz SSL’ye ek olarak, özel bir IP adresi de alırsınız. Günlük yedeklemeler pakete dahildir.

Doteasy destek

Doteasy vardır en iyi destek sistemlerinden biri. Her zaman mevcut canlı sohbeti kullanabilirsiniz, ancak sorunlarınızı çözmek için kullanabileceğiniz başka birçok yol vardır. Sorunlarınızı göndermek için kullanabileceğiniz etkin bir bilet sistemi var. Kırk sekiz saat içinde cevap vereceğine söz veriyorlar. Onlara telefonla da ulaşabilirsiniz, ancak bu yalnızca hafta içi çalışma saatlerinde kullanılabilir. Ayrıca geri arama emri de vardır. Ama hepsi bu değil. Doteasy başlangıç ​​kılavuzu olan web sitesi barındırma nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için mükemmel bir başlangıç ​​yeri. Sonra araçlarının çoğunu nasıl kullanabileceğinize dair öğreticiler var. Üstelik, karşılaşabileceğiniz çoğu sorunu çözmek için makaleler içeren kapsamlı bir bilgi tabanı bölümü vardır..

Doteasy’nin maliyeti nedir? Doteasy, 2 $ ile 17 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Doteasy planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Doteasy daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Doteasy’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Doteasy’nin müşteri desteği ne kadar iyi? Doteasy en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Doteasy’nin radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Doteasy rekabete nasıl uyuyor??

Doteasy mükemmel destek ile güvenilir bir hosting planı isteyen yeni web sitesi sahipleri için mükemmel bir başlangıç ​​yeridir. Web sitesi oluşturucu programlama dillerini bilmek ihtiyacını ortadan kaldırır ve uygun fiyatlı hosting paketleri onu web siteleriniz için ideal bir ana bilgisayar yapar.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Kapsamlı destek ve yardım makaleleri
 • Modern altyapı

Eksileri

 • Başlangıç ​​paketi yalnızca bir web sitesine izin verir
 • Sunulan paketlerde daha az çeşitlilik
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me