Domains.co.za İnceleme 2020 – Denemeye Değer Mi?

Domains.co.za, 2001 yılında kuruluşundan bu yana sağlam bir üne sahip bir internet servis sağlayıcısı olan DiaMatrix tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Ana şirketlerinin uzmanlık alanı, alan adı kaydından barındırma, internet bağlantısı, toplu e-posta ve diğerlerine kadar her şeyi içerir. İnternet Teknolojileri çözümleri. Domains.co.za’nın ana odağı, müşterilerine beyaz etiketli çoklu kayıt şirketi çözümleri sunmaktır – hedef müşterileri diğer ISS’ler ve alan adı satıcı hizmetleri sunmak isteyen Güney Afrika şirketleri.


domains.co.za

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Domains.co.za aslında bir beyaz etiketli ICANN onaylı alan adı kayıt şirketi, web hosting çözümleri bir tür sonradan düşünüyoruz. Bununla birlikte, bir alan adı kayıt kuruluşundan bir barındırma planı satın almanın avantajlarından biri, paketinizle ücretsiz alan adı kaydı – .co.za, .xyz, .org.za, .net.za ve .web.za uzantılarıyla sınırlı olmanıza rağmen.

Odakları etki alanı kaydına odaklanmış olsa da, web barındırma paketleri çok düşkün değildir. Paylaşılan tüm barındırma paketleri bir % 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si, ve web siteniz bir ağda barındırılıyor. IPv6 için hazır. Üstelik sunucuları Johannesburg, Güney Afrika, web siteniz ideal bir Güney Afrika müşteri tabanına hitap edecek.

Ayrıca bir 260’tan fazla kullanılabilir uygulamaya sahip tek tıklamayla uygulama yükleyici, her planda iyi sayıda e-posta hesabı ve veritabanı, ışık hızında SSD depolama, haftalık yedeklemeler, ve cPanel’in en son sürümü. Ne yazık ki, planlarından hiçbirinde ücretsiz SSL sertifikası yok; bunun için fazladan bir ödeme yapmanız gerekecek.

Bulut barındırma paketleri web sitenizi bir % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi, daha fazla SSD depolama alanı ve bant genişliği sağlar, IPv4 ve IPv6 bağlantısı, ve ücretsiz aylık yedeklemeler. Son özellik garip bir seçimdi ve paylaşılan barındırma planlarının haftalık yedeklemeler sunduğunu düşünerek geriye doğru bir adım gibi görünüyordu.

İlginç olan orada sözleşme zorunluluğu yoktur; sen hosting hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ayrıca bir “Aşırı satış yok” politikası bulut barındırma sunucuları sayesinde, web sitenizin gerçekten size söz verildiği kaynakları kullanabileceğinden emin olabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlar Güney Afrika para birimi, Bu, tekliflerini tam olarak anlamak için biraz matematik yapmanız gerektiği anlamına gelir. Bu şirket, yalnızca aylık abonelikleri olan çeşitli ödeme yöntemlerini kabul ediyor – ilginç bir şekilde, uzun sözleşmelerde büyük indirimler içermiyor, bu oldukça nadir. Sonuç olarak, teklifleri genellikle piyasadaki en düşüklerden bazılarıdır, bu da onları oldukça çekici bir seçenek haline getirir. Bu onların üstünde 60 günlük para iade garantisi ve sözleşme zorunluluğunun olmaması.

Yine de dikkat etmeniz gerekebilecek bir şey var: çünkü aylık olarak faturalandırıldığınız için faturalarınızı zamanında ödediğinizden emin olun. Aylık aboneliğinizi ödemez veya yenileyemezseniz, hesabınız sonlandırılabilir ve yedeklemeleriniz önceden ve önceden bildirilmeksizin silinebilir. Bu oldukça sert bir önlemdi, bence – bazen insanlar biraz unutkan, sonuçta.

Müşteri desteklerini incelerken, bana en sık sorulan soruların cevaplarını sağlayan son derece organize ve kullanımı kolay bir bilgi tabanı buldum. Destek ekibi memurları çalışma alanlarında özveri ve profesyonellik gösteriyor: Gönderdiğim her biletin ortalama yanıt süresi 20 dakika idi ve telefon destek hattı 24 saat açıktı. Şirket için bir başka büyük artı, geniş bir hizmet yelpazesini kapsayan bulut VPS SLA’dır..

Domains.co.za’nın maliyeti nedir? Domains.co.za 0 ila 1 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi domains.co.za planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. domains.co.za size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve domains.co.za’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Domains.co.za’nin müşteri desteği ne kadar iyi? Domains.co.za en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, domains.co.za’nın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Domains.co.za, rekabete nasıl uyuyor??

Bu Güney Afrikalı şirketin hizmetlerini son derece uygun fiyatlı ve güvenilir buldum. Online iş için ihtiyacınız olan her şey internet çözümleri pazarında en düşük fiyatlarla bazı elde edilebilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Büyük destek
 • Uygun fiyatlar
 • Sözleşme yok
 • 60 günlük para iade garantisi

Eksileri

 • Özelleştirilebilir çözüm yok
 • Ücretsiz plan yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map