DCWeb İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

DCWeb


DCWeb’in sunucuları bir özel veri merkezi ABD merkezli satıcı Filipinler merkezli ve bir dizi barındırma çözümleri sunuyor, alan adı kayıt hizmetleri, e-posta barındırma, paylaşılan barındırma, VPS barındırma ve özel barındırma hizmetleri, ABD’deki ve diğer ülkelerdeki KOBİ’lere ve büyük şirketlere pazarlamaktadır. 200’den fazla ülkede önemli bir varlığı vardır ve web sitesi sadece İngilizce olarak mevcuttur..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

DCWeb’in barındırma paketlerinde bulunan standart özelliklerden bazıları şunlardır:

 • RAID 10, SSD depolama
 • Softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • MySQL veritabanları
 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız e-posta
 • Eklenti alanları
 • SSL sertifikaları
 • Özel IP
 • SSH erişimi
 • WHM & cPanel

DCWeb’in sunucuları ABD’deki özel veri merkezi., ve kullanır doğrulanmış koruma ve özel güvenlik maksimum güvenlik ve barındırma hizmetlerinin sorunsuz akışını sağlamak için veri merkezinde. Firmanın veri merkezi, hareket dedektörü güvenlik hizmetleri, korunan çevre ve zamanlı erişime sahip gerçek sunucular ve gerçek zamanlı yerinde izleme ile tam olarak donatılmıştır.

Tüm sunucuları gibi ünlü üreticilerin donanımlarıyla çalışır. Citrix XenServer, Dell ve Intel, diğerleri arasında. Sunucular, daha hızlı yükleme hızı sağlamak için hem statik hem de dinamik web siteleri için optimize edilmiştir.

Yeni nesil kullanıyor SSD barındırdığı web sitelerinin minimum gecikme ile hızlı yüklenmesini sağlamak için tüm sunucularında. Dahası, DCWeb güç sunucularından sunucu raflarına kadar tüm sunucularında çevre dostu malzemeler kullanır.

Bu firma ile, yönetilen paylaşılan barındırma hizmetine erişiminiz olacaktır. Softlayer Teknolojileri, dünya çapında 3 Tbps web kapasitesine sahip küresel bir fiber optik ağa sahiptir..

DCWeb’in tüm VPS sunucuları 4-CORE CPU ve bağlı 10Gbit. VPS sunucuları da tam kök erişimi inanılmaz G / Ç hızı. Müşterilerine yönetilen ve yönetilmeyen adanmış sunucu çözümleri sunar. Dedicated sunucular tamamen gereksiz ve koş Intel Xeon Dört Çekirdekli ve Dell Intel Xeon işlemciler üstün performans için.

Bu satıcının barındırma paketleri şu ülkelerde çalışır: Linux işletim sistemi, gibi diğer popüler işletim sistemlerinin dağıtımına izin verir. CentOS, Debian, Fedora ve Ubuntu diğerleri arasında. Sunduğu yedekleme hizmetleri web sitelerinde günlük veya haftalık yedekleme olup olmadıklarını belirtmemesine rağmen, müşterilerinin e-postalarına, dosyalarına ve resimlerine ve komut dosyalarına.

Müşteriler SSL sertifikası ve bir özel IP adresi barındırma paketleri için satın alabilecekleri ekstra bir paket olarak. DCWeb’in web sitesi iyi organize edilmiş, ayrıntılı ve gezinmesi kolay.

Fiyatlandırma ve Destek

DCWeb’in barındırma planlarında içerdiği premium özellikleri göz önünde bulundurarak, barındırma çözümlerini buldum rekabetçi fiyat. Tüm fiyatlar Filipin Pezosu.

Firma, esnek faturalandırma döngüsü müşterilerin aylık, altı aylık ve yıllık abonelik satın alabileceği yerler. Dahası, gizli maliyet yok geçerli olduğu için doğrudan ödeme politikası.

DCWeb müşterileri bir 15 günlük koşulsuz para iade garantisi, bu da endüstrinin standart 30 gününden önemli ölçüde düşük. Bir teklif % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi VPS müşterileri de. 

DCWeb

DCWeb müşteri destek ekibiyle şu adresten iletişim kurabilirsiniz: e-posta, telefon ve bilet sistemi, sahip olduğunu düşündüm canlı sohbet desteği yok. Satıcı teknik destek ekibinin 7/24 kullanılabilir, müşteri sorgularına katılmaya hazır, açtığım destek bileti, satıcı yaptığım sorgulardan herhangi birine hitap etmeden kapatıldı.

Barındırma sağlayıcısı bir bilgi tabanı içeriyor bölümüne ekleyebilir, ancak yalnızca birkaç makalesi ve öğreticisi vardır.

DCWeb rekabete nasıl uyuyor??

Benim analiz, DCWeb büyük ölçüde istikrarlı ve müşterileri için uygun web hosting çözümleri sunan yatırım. Birinci sınıf donanım dağıtma kararı canlı kanıttır. Ancak, satıcının yanıt vermeyen destek ekibi, pek çok müşterinin barındırma hizmetlerini kullanmaya devam etmesini engelleyebilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Intel Xeon Dört Çekirdekli işlemcilerde çalışan tamamen yedekli sunucular
 • 15 günlük para iade garantisi sunar
 • Müşterilerine yedekleme hizmetleri sunar
 • Gizli maliyet yok, doğrudan ödeme politikası

Eksileri

 • Yalnızca VPS müşterileri için kesintisiz çalışma garantisi sunar
 • Yanıt vermeyen destek ekibi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me