Dataflame Review 2020 – Buna Değer Mi?

Dataflame-Genel Değerlendirme1Dataflame, Paragon Internet Group’un satın aldığı 2015 yılına kadar bağımsız olarak faaliyet gösteren İngiltere merkezli bir hosting şirketidir. Bu grup, tsoHost, Vidahost, Evohosting, 5quidhost ve Hostroute gibi çok çeşitli hosting şirketlerine sahiptir. Paragon Internet Group’un sahibi Host Europe Group.


Dataflame, mevcut müşterilerin hesaplarına erişmesi için tsoHost ile birleşti ve yeni müşteriler artık tsoHost altında kayıtlı. Özel sunucular, VPS, WordPress hosting ve paylaşımlı hosting sunar. 250.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor ve İngiltere’deki kendi veri merkezini işletiyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bir başlangıç, kurulu bir işletme veya bir E-ticaret mağazanız varsa, tsoHost’un geliştirdiği üç cPanel ve bulut barındırma planını beğenebilirsiniz. Onlarla birlikte, mevcut web sitenizin (varsa) ücretsiz geçişini elde edersiniz, bu da taşımayı kendileri halledecekleri anlamına gelir. Diğer özelliklerden bazıları:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si
 • Otomatik günlük yedeklemeler
 • SSL’yi Şifreleyelim
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • Sınırsız bant genişliği
 • Üç, sekiz veya yirmi barındırılan alan adı

tsoHost çalışma zamanı SLA,% 99,9’un altındaki çalışma süresindeki herhangi bir düşüş için, krediyi istemeniz koşuluyla tam bir haftalık barındırma maliyeti kredisine hak kazanacağınızı vaat eder. Ancak, barındırma ücretleriniz vadesi geçmişse veya vadesi geçmiş bir ödeme yaptıysanız, bu geri ödemeye hak kazanmazsınız.

CPanel planları size cPanel sunarken, bulut barındırma planları özel bir kontrol paneliyle birlikte gelir. Cloud hosting’in cPanel planlarıyla karşılaştırdığı bir diğer fark, kaynakların tek bir sunucuda bulunmamasıdır. Bunun yerine, merkezindeki birden çok sunucudan kaynak kullanır. Sonuç olarak, daha yüksek kullanılabilirlik ve inanılmaz ölçeklenebilirliğin tadını çıkarırsınız.

Ayrıca, hem Windows hem de Linux web sitelerini bulut planlarında barındırabilirsiniz, ancak yalnızca cPanel’de Linux’u barındırabilirsiniz. Diğer kaynaklar da benzer. Örneğin, her ikisinde de tek tıklamayla uygulama yükleyicileri sunar. Bunlarla WordPress ve diğer 25’ten fazla uygulamayı kolayca kurabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Bulut barındırmadaki ek özelliklere rağmen, hem cPanel hem de bulut paketleri aynı fiyatlarla sunulmaktadır. Düşük maliyetlidir ve bir seferde bir ay için hosting satın almanıza izin verir.

Ücretsiz deneme sunmaz, ancak tüm cPanel ve bulut barındırma paketlerinde 30 günlük para iade garantisi vardır. Hizmetten memnun değilseniz ve geri ödeme almak istiyorsanız, hesap bölümünüzdeki planınızı iptal etmeniz ve satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde destek için bir e-posta göndermeniz gerekir..

Müşteri desteği 7/24 bilet ile sunulmaktadır. Alternatif olarak, sabah 7: 00’den gece yarısı GMT +1’ye kadar canlı bir sohbet ve telefon müşteri hizmetleri vardır. Canlı sohbeti, bana açıkça yanıt veren bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle sohbet etmek için kullandım.

Dataflame-Genel Bakış2

Tsohost’un bazı çevrimiçi yardım malzemeleri de var, bu yüzden bazı teknik sorunları kendi başınıza çözersiniz.

Dataflame’in maliyeti nedir? Dataflame 5.19 $ ‘dan 19.49 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Dataflame planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Dataflame size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Dataflame’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Dataflame’in müşteri desteği ne kadar iyi? Dataflame en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, Dataflame’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Dataflame rekabete nasıl uyuyor??

Daha önce Dataflame ve şimdi tsoHost, büyüme, şeffaf düşük maliyetli teklifler ve gelişmiş araçlar, onu dikkate değer bir seçenek haline getiriyor.

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • Ölçeklenebilir barındırma planları
 • Ortalama kesinti süresinin üzerinde garanti
 • Düşük maliyetli hosting fiyatları

Eksileri

 • Bazı destek seçenekleri 7/24 açık değil
 • Onlarla iletişim kuramazsanız, kesinti süresi garantisini kaybedersiniz

Artık tsoHost olarak bilinen Dataflame ile ölçeklenebilir barındırma planları alın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me