CyberSmart İnceleme 2020 – Bilmeniz Gerekenler

Cybersmart bir web barındırma hizmet sağlayıcısı Güney Afrika. Şu anda Güney Afrika’da Cape Town, Durban ve Gauteng olmak üzere üç farklı lokasyonda bulunuyorlar..


ÖZELLİKLER VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Cybermart’taki hosting hesabını cPanel sayesinde yönetmek kolaydır. Barındırma planınızın tüm özelliklerine tek bir web sayfasından erişebilir ve dosyalarınızı, e-posta hesaplarınızı, uygulamalarınızı ve yedeklerinizi kolayca yönetebilirsiniz. CPanel, web sitenizin performansı ile ilgili istatistikleri görüntülemenize ve kampanyaları buna göre düzenlemenize olanak tanır. Yedeklemelerin güvenliği cPanel’den kolayca kullanılabilir. Bu görevlerin çoğu için herhangi bir programlama bilgisine ihtiyacınız olmayacaktır..

Magento, WordPress, phpBB, Prestashop ve çok daha fazlası gibi yazılımların kullanımı kolay bir hızlı kurulum aracıyla kurulabileceği anlamına gelen Softaculous komut dosyası yükleyicisini kullanır. Bu, platformlarında çevrimiçi mağazalardan forumlara veya basit bloglara kadar her türlü web sitesini oluşturabilmenizi sağlar.

Paylaşılan Linux web barındırma paketlerinin tümü CouldLinux OS içerir. Bu, sunucu kararlılığı, çoklu gecikme süresi ve gelişmiş güvenlik sağlar. SpamAssassin ve VMWare gibi diğer temel hizmetler de paketlerin bir parçasıdır. Her kullanıcı izole edildiğinden ve farklı sunucu kaynakları verildiğinden güvenlik artırıldı ve bu da paylaşılan bir barındırma hesabından çok sanal bir sunucu gibi hissettiriyor.

Kısacası, ister sıradan bir WordPress blogcusu, ister birden fazla eğitim sitesinin sahibi, ister çevrimiçi mağaza sahibi olun, ister kurumsal bir müşteri olun, Cybersmart doğru çözüme sahiptir.

FİYATLANDIRMA VE DESTEK

Linux hosting paketleri altı farklı pakete ayrılmıştır. Tüm paketler sınırsız bant genişliği sunar, ancak ilginç bir şekilde paketlerden hiçbiri sınırsız disk alanı sunmaz. Ücretsiz bir SSL sertifikası tüm paketlerin bir parçasıdır. Eklenti alanları ve e-postalar gibi diğer özellikler, daha pahalı paketlere geçtikçe iyileşir. Windows hosting paketleri benzer bir tasarım üzerine inşa edilmiştir ve neredeyse aynı fiyatlandırılır.

Windows hosting paketleri sınırsız bant genişliği ve sınırlı disk alanı ile benzer şekilde çalışır. Ancak, Windows barındırma ücretsiz bir plan yoktur. Linux hosting’deki cPanel, Windows için Plesk kontrol paneli ile değiştirildi.

Seçebileceğiniz ücretsiz bir hosting planı da var. Sınırsız bant genişliği sunar, ancak yalnızca 1 GB disk alanı ve 5 eklenti etki alanı sunar. Ücretsiz paket özelliklerini test etmek için harika. Aslında, çalıştırmak için sadece küçük bir blogunuz varsa, ücretsiz paket neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Ücretsiz bir SSL sertifikası bile içerir!

Şirkete yalnızca telefon ve e-posta ile ulaşılabilir ve çevrimiçi sohbetleri yoktur. Web sitelerinde farklı kategorilere göz atabileceğiniz ve web barındırma hizmetlerinin farklı bölümlerinin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz bir bilgi tabanı bölümü sunarlar. URL artık çalışmadığı için facebook sayfalarını kaldırmış görünüyorlar.

CyberSmart’ın maliyeti nedir? CyberSmart 0 ila 8 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi CyberSmart planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. CyberSmart size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve CyberSmart’ın bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
CyberSmart’ın müşteri desteği ne kadar iyi? CyberSmart en iyi web sunucularımızdan biri olarak derecelendirilmedi. Ancak bu, CyberSmart’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

CyberSmart rekabete nasıl uyuyor??

Cybersmart ilk bakışta iyi bir hosting firmasıdır, ancak paketlerini satın almadan önce kullanıcı geri bildirimlerini dikkatlice düşünmeniz gerekir. Müşterileri arasında, diğer web sitelerindeki derecelendirmelerinden geçerek görülebilecek yüksek bir memnuniyetsizlik var gibi görünüyor. Hizmetlerini satın almadan önce ücretsiz paketlerini denemenizi tavsiye ederim.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Tüm barındırma paketleriyle ücretsiz SSL sertifikası
 • Özelliklerini test etmek için ücretsiz bir paket
 • Kullanımı kolay cPanel

EKSİLERİ

 • Hizmetlerinin kalitesi hakkında çok fazla şikayet
 • Canlı Destek Yok

Cybersmart

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map