Cyberhost Review 2020 – Buna Değer Mi?

Cyberhost


Cyberhost, beş yıl önce kurulan Hindistan merkezli bir web hosting şirketidir. Bugün ABD, Avustralya, İngiltere ve Almanya gibi birçok ülkede ticari işletmelere hizmet veren müşteri tabanını genişletti. Paylaşılan web barındırma, VPS sunucuları, e-posta barındırma, adanmış sunucular ve alan adı kayıt hizmetleri dahil bir dizi barındırma ürünü sunar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Cyberhost web hosting paketleri aşağıdakileri içeren bir dizi hosting özelliği ile donatılmıştır:

 • IPv4 adresi dahil
 • Windows veya Linux Sunucu İşletim Sistemi
 • cPanel veya Plesk paneli mevcut
 • phpMyAdmin erişimi
 • PHP desteği sürüm 5.2.8
 • Ücretsiz RV Site Oluşturucu
 • Önceden yüklenmiş 200+ uygulamayla sofistike tek tıklamayla yükleyici
 • Anında yedeklemeler
 • MySQL / MSSQL veritabanları
 • Zamanlanmış görevler için Cron işleri

Cyberhost web barındırma çözümleri, çeşitli konumlara dağıtılan sunucu düğümleri tarafından desteklenmektedir: ABD, Almanya, Malezya ve Hindistan.

Barındırma şirketi Nehalem 8 çekirdekli Xeon işlemci tabanlı sunucular kullanır ve her sunucu şunları içerir: RAID-10 yapılandırmasında iki adet 8 çekirdekli işlemci (toplam 16 CPU), 16 GB’a kadar RAM ve birden fazla HDD sürücüsü. Bu şekilde, en son SSD depolama sürücülerine yükseltilmemiş olmasına rağmen güvenilir ve güvenli barındırma hizmetleri sunabilir.

Buna ek olarak, VPS sunucuları gelişmiş sanallaştırma teknolojisi bu sadece sunucu kaynaklarının kullanımını artırmakla kalmaz, aynı zamanda sanal makinelerin performansını büyük ölçüde artırır.

Cyberhost, endüstrideki en iyi sunucu donanımlarından bazılarını tasarlamaya sahiptir. Bu, her ikisinin de sunulmasını içerir yönetilen ve yönetilmeyen ayrılmış sunucular yanı sıra sağlam çözümler hem Linux hem de Windows işletim sistemi platformları.

Varsayılan olarak, tüm Cyberhost web barındırma hizmetleri, yedekleme ve geri yükleme hizmetlerini içerir felaket durumunda müşterilerinin web sitesi verilerini ve dosyalarını korumaya yardımcı olmak için.

Fiyatlandırma ve Destek

Cyberhost nispeten ucuz web hosting paketleri sunuyor, her ne kadar analizlerim beni bunun oldukça yanıltıcı olduğuna inandırdı; planlarının çoğu müşterilerin tam paket barındırma paketi almaları için ek özellikler (SSL sertifikaları, alan adları, IP adresleri gibi) satın almasını gerektirir.

Bazı planlar gelirken aylık faturalandırma döngüleri, diğerlerine esnek faturalandırma döngüleri yıllık abonelikler. Fiyatlar her ikisinde de listelenir Hint rupi ve ABD doları.

Cyberhost izin verir Kullanıcılar hesaplarını herhangi bir zamanda iptal edebilir ve feshedebilir. Aynı şekilde, hosting firması bir geri ödeme politikası sağlamaz. Ancak barındırma sistemleri, % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi.

Cyberhost

Müşteriler Cyberhost desteğine telefon, iletişim formu ve e-posta. Bunları da bulabilirsiniz Skype, Messenger ve G-Talk. Tedarikçi canlı sohbet desteği sunuyor gibi görünse de, canlı sohbete bağlantı geçersiz. Ayrıca, barındırma sağlayıcısı bilet sistemi yok.

Cyberhost web sitesi bilgi tabanı yok, ya.

Cyberhost’un maliyeti nedir? Cyberhost, 1 $ ile 4 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Cyberhost planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Cyberhost daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Cyberhost’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Cyberhost’un müşteri desteği ne kadar iyi? Cyberhost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, Cyberhost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Cyberhost rekabete nasıl uyuyor??

İster sadece blogunuzu barındırmak için basit bir web hosting paketine ihtiyacınız olsun ister kurumsal düzeyde hosting çözümlerine ihtiyaç duyan bir işiniz olsun, Cyberhost tatmin edici hizmetler sunmak için hem kaynaklara hem de uzmanlığa sahiptir. Ve çok uygun fiyatlarla çözümler sunuyorlar. Bununla birlikte, SSL sertifikaları veya alan adları gibi temel eklentileri satın almanız gerektiği, daha küçük bütçeli küçük ölçekli işletmeler için barındırma fiyatlarını biraz pahalı hale getirebilir.

Artıları

 • RAID-10 yapılandırmasında birden fazla HDD sürücüsü
 • Gelişmiş sanallaştırma teknolojisine sahip VPS sunucuları
 • Hem Linux hem de Windows işletim sistemi platformları sunar
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi

Eksileri

 • Ücretsiz alan adı veya SSL sertifikası dahil değildir
 • Biletleme sistemi yok ve canlı sohbete geçersiz bağlantı

Cyberhost ile RAID-10 yapılandırmasına sahip bir barındırma sağlayıcısı seçin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me