Cyber ​​Host Pro Review 2020 – Kullanıcılar Neden Seviyor?

Cyber ​​Host Pro bir İngiltere merkezli küçük bir web sitesi barındırma sağlayıcısı, ancak müşteri tabanları ABD, Almanya, Fransa ve Hindistan gibi ülkelere ulusal sınırların ötesine genişledi. Bu satıcı basit paylaşılan web barındırma sunar, ancak aynı zamanda normal sanal sunuculara, bulut tabanlı VPS’ye, bayi barındırma ve özel sunucu planlarına kadar ölçeklendirilebilir. Şirket 2002’den beri faaliyet gösteriyor.
Siber Sunucu Pro1


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Cyber ​​Host Pro’nun en popüler ürünleri hepsi bir arada web barındırma paketleri aşağıdakileri içerir:

 • En az 1GB disk alanı
 • Sınırsız aylık trafik
 • En az beş kurumsal e-posta
 • Uygulama yükleyici
 • SSL sertifikaları
 • Imunify360 sunucu güvenliği
 • cPanel

Bu özellik dizisi, sadece temel bir çevrimiçi varlığı oymaya başlayan biri için kesinlikle yeterlidir. Bunun üzerine, bu web barındırma sağlayıcısı ile öne çıkan bazı özellikleri şunlardır:

 • CloudFlare CDN – Bu, endüstrideki en iyi CDN’lerden biri olarak kabul edilmektedir. CloudFlare CDN’ye sahip olmak, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, okuyucunuz için daha iyi web sitesi yükleme hızları anlamına gelir.
 • Web Sitesi Oluşturucu – Bu başlangıç ​​dostu araç, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan hızlı bir şekilde bir web sitesi tasarlamanıza ve başlatmanıza olanak tanır.
 • Günlük yedeklemeler – Birçok web barındırma sağlayıcısı yalnızca haftalık yedekler sunar ve bazıları hiç sunmaz. Cyber ​​Host Pro, kolay bir geri yükleme aracıyla günlük yedeklemeler sunar.
 • LiteSpeed ​​Web Sunucusu, CloudLinux OS ve MariaDB – Bu güç dolu yazılım kombinasyonu, paylaşılan barındırma müşterilerine hızlı hızlar ve garantili kaynaklar sağlamak için sektördeki en uygun yapılandırmalardan biri olarak kabul edilmektedir..

Cyber ​​Host Pro’nun paketleri hakkında sevmediğim pek bir şey yoktu, çünkü sunucularını sektördeki en iyi yazılımla donatmaya açıkça yatırım yaptıkları için. Ancak, bir şikayet var: giriş seviyesi paylaşılan barındırma paketleri size tek bir MySQL veritabanı sağlar. Bu, hesabınıza WordPress yüklerseniz, veritabanına dayalı başka herhangi bir komut dosyası yüklemek istediğinizde çalışacak başka veritabanınız olmadığı anlamına gelir.

Cyber ​​Host Pro web sitelerinde kolayca tanıtılacak bir kesintisiz çalışma garantisi yoktur. Sonunda bulmadan önce biraz kazma gerekiyordu, ama bir tane var gibi görünüyor. Çoğu satıcıdan farklı olarak, tipik% 99,9 veya% 99,99 çalışma süresi garantisi sunmazlar; bunun yerine, web siteniz ayda 0.72 saatten uzun bir süredir kapalıysa (yaklaşık 43 dakika sürüyor), hesabınıza kredi iadesi yapar.

Fiyatlandırma ve Destek

Cyber ​​Host Pro’da nispeten ucuz bir temel web hosting paketi, düşük bir kaynak sınırı ile birlikte gelir ve bu nedenle büyüyen web sitelerinin çoğunu sınırlar. Bu satıcıdan daha iyi bir hosting anlaşması isteyen işletme sahipleri için, bunu başarmanın tek yolu daha pahalı paketlere abone olmak. Sorun şu ki, bu daha pahalı planlar bile sınırsız disk alanı, etki alanları, e-postalar ve çoğu işletmenin zorunlu bulacağı diğer özellikleri içermiyor.

Gerçek şu ki, daha ucuz ve sağlam web barındırma çözümleri ile birçok saygın İngiltere hosting sağlayıcıları var. Bununla birlikte, Cyber ​​Host Pro müşterilere iki aylık ücretsiz hosting yıllık planlarına abone olduğunuzda, en ucuz olmasalar da, kesinlikle en pahalısı değillerdir..

Cyber ​​Host Pro’da 24/7/365 beklemede dostça bir destek ekibi, müşterilerinin karşılaştığı tüm sorunları çözmeye hazır. Bu ekip oldukça becerikli ve biletler için ortalama 30 dakikalık yanıt süresi. Bununla birlikte, desteklerinin en iyi yanı hala canlı sohbetleridir: sizi bir dakikadan kısa bir sürede gerçek bir canlı ajana bağlar ve 7/24/365 kullanılabilir. Bu, Cyber ​​Host Pro’nun müşterilerinin çoğunu huni etmek istediği kanal gibi görünüyor ve bu nedenle arayabileceğiniz bir telefon numarası yok. Cyber ​​Host Pro ayrıca aşağıdakileri içeren kapsamlı bir bilgi tabanına sahiptir: video eğiticileri bir dizi konuyu kapsayan.

Cyber ​​Host Pro, rekabete nasıl uyuyor??

Cyber ​​Host Pro, her zaman beklemede olan bir destek ekibiyle güvenilir, her şey dahil bir barındırma çözümüne ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli işletmeler için özellikle ideal bir seçimdir. Ancak, paylaşılan barındırma çözümleri, birden fazla web sitesi barındırmak isteyenler için en iyi değildir.

Cyber ​​Host Pro makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • İngiltere merkezli işletmeler için ideal olan K. veri merkezleri
 • SSD depolama
 • CloudFlare CDN
 • 7/24/365 canlı sohbet desteği

Eksileri

 • Temel barındırma planlarında sınırlı kaynaklar
 • Telefon desteği yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map