CRAZY alan adları İnceleme 2020 – Hype kadar yaşamıyor

crazzydomains main


Crazy Domains dünya çapında bir varlığı olan bir Avustralya hosting şirketidir. 2000 yılında kurulmuş, Avustralya, Avrupa, Asya, Hindistan, Yeni Zelanda, Orta Doğu, İngiltere ve ABD’deki ofisler. Bulunduğunuz yere bağlı olarak Avustralya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur, BAE ve Yeni Zelanda gibi web sitelerinin farklı sürümleri vardır. Ancak web sitesi her zaman İngilizcedir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

crazydomains (1)

Crazy Domains, oldukça şaşırtıcı bir şekilde, her şeyden önce bir alan adı kayıt şirketi. Ancak, onlar da barındırma hizmetleri bir dizi satmak. Standart olarak, paylaşılan barındırma planları aşağıdaki özelliklerle gelir:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Otomatik yedeklemeler 30 gün boyunca korunur
 • Alan adı kaydı ek ücrete tabidir
 • Temel paketteki tek bir alan, daha üst düzey paketlerdeki sınırsız alan
 • SSL sertifikası ek ücret karşılığında kullanılabilir
 • 150 GB HDD, 500 GB SSD veya sınırsız SSD disk alanı
 • Sınırsız veri aktarımı

Tüm planlar cPanel (Linux) veya Plesk (Windows), 200’den fazla program için tek tıklamayla yükleyici, ve detaylı ziyaretçi istatistikleri. FTP, FTPS ve SSH erişimi gibi gelişmiş kullanıcılar için özel olarak birçok özellik vardır. PHP’nin tüm sürümleri (7 dahil) ve Python, Ruby, Ruby on Rails ve daha birçok gelişmiş kodlama dili. Windows planları ASP ve ASP.NET çerçevelerini destekler. Web sitenizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için Cron işleri ve hata günlükleri de mevcuttur.

Bu sağlayıcı ile özellikle öne çıkan iki özellik, daha yüksek seviyeli planlarla, veritabanları SSD donanımlı bir sunucuda barındırılıyor ve şu DDoS karşıtı saldırı hafifletme, tüm paylaşılan barındırma planlarına dahildir. İlki tipik olarak çoğu sağlayıcıda nadirdir, yalnızca dosyalar SSD sunucularında barındırılır. İkincisi, Crazy Domains’in sağlam altyapıya yatırım yapmak için çaba harcadığını gösteren daha fazla premium plan haricinde nadirdir..

Çılgın Alanlar Avustralya ve İngiltere’deki veri merkezlerinin yanı sıra ABD, Belçika, Hindistan, Hong Kong ve Singapur’daki ortak sunuculara da sahiptir.. Cisco yönlendiricileriyle bağlantılı, N + 1 UPS yedekli güç ve yük dengeleyicileriyle birleştirilmiş sağlam Dell teknolojisini kullanıyorlar. Ağları tamamen yedeklidir ve teknolojilerinden o kadar emindir ki, % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi. Dahası, 7/24 sertifikalı mühendisleri var.

Fiyatlandırma ve Destek

crazydomains (2)

İlk bakışta fiyatlar çok ucuz görünüyor. Bununla birlikte, kasaya girdikten sonra, en düşük oranları netleştirmek için, 120 ay önceden.

İkincisi, Ödeme işlemi sırasında çok fazla satış yapıyor web sitesi yedeklemeleri, SSL sertifikaları ve ziyaretçi analizleri gibi. Bunlar genellikle diğer sağlayıcılara ücretsiz olarak dahil edilir, ancak Crazy Domains ile bunların tümü ek maliyetlerdir. Bunlardan biri, kullanıcılara planları ile yüksek düzeyde kaynak ve özellik sağlamalarıdır. ancak, gerçekten tonlarca depolama alanına ve e-posta adresine ihtiyacınız yoksa, Çılgın Alan Adlarını amaçlarınız için oldukça pahalı bulursunuz..

Planları üç, 12, 24, 36 ve 120 aylık dönemlerde satın alabilirsiniz. Ben veya yeni web sitesi sahiplerinin çoğunun on yıllık bir süre için taahhütte bulunacağından emin değilim, ancak önemli indirimi takdir ediyorum. Crazy Domains, cömert bir teklif sunarak bu uzun terimlere karşı koyma çabasındadır. 60 günlük para iade garantisi.

Onlar sahip 7/24 satış ve teknik destek. Dikkat çekici bir şekilde dünya çapında yaklaşık 20 ülke için yerel telefon numaraları, Hem de e-posta, faks ve normal posta. Yine de destek protokollerinden biraz rahatsız oldum: şu anda çevrimiçi olduklarını sürekli olarak bildiren canlı bir sohbet pencereleri var, ancak bir mesaj gönderdikten sonra, müşterilerin e-posta göndermesini sağlamak için sadece olası satış oluşturma formu olduğu açıktır. Biraz yanıltıcı buluyorum. Artı tarafta, bir soruma dakikalar içinde dostça ve yardımsever cevap.

Alternatif olarak, sorunları kendi başınıza çözmeyi tercih ederseniz, önemli bilgi tabanı ve son derece popüler bir Facebook sayfası.

CRAZY alanları rekabete nasıl uyuyor??

Crazy Domains% 93 gibi etkileyici bir müşteri memnuniyeti oranına sahip büyük bir uluslararası şirkettir. Bununla birlikte, en iyi depolama gereksinimi olan kuruluşlar için önerilir, çünkü planları yalnızca basit ve temel bir web sitesine ihtiyaç duyanlar için biraz daha pahalı olur.

Çılgın Alan Adları makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • İyi kaynak kotalarına sahip özelliklerle dolu planlar
 • İyi çalışma süresi garantisi
 • Dünya çapında sunucularla uluslararası mevcudiyet
 • Birçok mutlu müşteri ile uzun sicil kaydı

Eksileri

 • Bazı olağan kapanımlar ek maliyetlerdir
 • İndirimli fiyatlar sadece çok uzun vadeler içindir

En yüksek kalitede barındırma hizmeti şu anda mevcutturCrazy Domains

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map