COMSATS Internet Services Review 2020 – Buna değer mi?

comsats ana


COMSATS Internet Services, 1996 yılında Pakistan’da kuruldu. Bu satıcı, Pakistan, Kanada, İtalya, Hong Kong, Hindistan ve dünya çapında. Web siteleri İngilizce ve Urduca dilleri arasında değiştirilebilir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

comsats 1

Web barındırma hizmetleri sunmanın yanı sıra, COMSATS ayrıca kablosuz geniş bant, isteğe bağlı geniş bant, web sitesi tasarımı ve geliştirme, video konferans ve arama motoru optimizasyonu gibi yardımcı internet hizmetleri de sunmaktadır..

Hawaii markalı web sitesi barındırma aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Alan adı kaydı mevcut
 • Windows veya Linux işletim sistemi
 • 50MB – 20GB + (Windows), 100MB – 20GB + (Linux) disk alanı
 • 2,5 GB – 350 GB (Windows), 5 GB – 350 GB (Linux) veri aktarımı
 • UPS çoklu güç jeneratörleri ile modern veri merkezi tesisi
 • 7/24 telefon yardım hattı

COMSATS web sitesi, web barındırma özellikleri hakkında çok az ek bilgi sağlar ve özellikle VPS çözümleriyle ilgilenen müşterilerin daha fazla bilgi edinmek için şirketle iletişim kurması gerekir..

COMSATS ’sunucuları modern veri merkezleri yer Pakistan’da çeşitli konumlar İslamabad, Lahor ve Karaçi dahil. Onların L-Root sunucuları müşterilerinin deneyimlemesine izin ver yüksek internet hızları ve trafik yayılımı, web sitesi yanıt sürelerini azaltır ve ölçeklenebilirlik ve esneklik web trafiğinde üssel bir artış olması durumunda.

Fiyatlandırma ve Destek

comsats 2

COMSATS’in hem Linux hem de Windows işletim sistemleri için paylaşılan barındırma çözümleri çok ucuz, ancak mevcut sınırlı bilgilerden paranızın tam olarak ne elde edildiğini değerlendirmek zor.

Barındırma Fiyatlar Pakistan rupi olarak listelenir üzerinde yıllık (ve çok yıllı) faturalandırma şartları. Varken para iade garantisi yok, satıcı sundukları barındırma çözümlerinin müşterilerine en son teknolojileri kullanarak ve maliyetleri artıran web sitesi karmaşıklıklarını en aza indirerek barındırma giderlerini azaltmalarına yardımcı olacağını vaat ediyor.

Bu satıcı teklifleri 7/24/365 sunucularınızın gerçek zamanlı yönetimi, ve istihdam ediyorlar deneyimli ve sertifikalı danışmanlar barındırma sorunlarınıza doğru çözümleri bulmanıza yardımcı olmak için. Fakat…

Yapabilirsin COMSATS destek ekibiyle iletişime geçin yalnızca web sitelerinde görüntülenen telefon numaraları ve e-posta adresleri aracılığıyla. Görünüşe göre var canlı sohbet yok, bilet sistemi yok, bilgi tabanı yok, ve SSS bölümü yok. “Teknik Yardım Merkezi” nde gelecek vaat eden bağlantı, yardım alabileceğiniz yerlerin bir listesine yönlendiriyor.

COMSATS Internet Services’in maliyeti nedir? COMSATS Internet Services 7 ila 640 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi COMSATS İnternet Hizmetleri planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. COMSATS Internet Services daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve COMSATS Internet Services’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
COMSATS Internet Services’in müşteri desteği ne kadar iyi? COMSATS Internet Services, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, COMSATS Internet Services’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

COMSATS İnternet Servisleri rekabete nasıl uyuyor??

COMSATS, sadece büyük işletmeler için bir nimet olabilir, ancak yeni başlayanların web sitesi barındırmalarına daha dar bir odaklanmayı tercih edecek küçük işletmeler için bir lanet olabilecek web sitesi barındırma çözümlerinden çok daha fazlasını sunar..

COMSATS Internet Services makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Yanıt süreleri azaltılmış L-Root sunucuları
 • Esnek ve yüksek oranda ölçeklenebilir barındırma çözümleri
 • Windows ve Linux barındırma planları
 • Deneyimli ve sertifikalı danışmanlardan oluşan destek ekibi

Eksileri

 • VPS hosting müşterileri bir fiyat teklifi almak için şirketle iletişime geçmelidir
 • Para iade garantisi veya başka bir geri ödeme politikası yoktur
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me