CiviHosting İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

CiviHosting


2006 yılında kurulan küçük Amerikan firması CiviHosting, yüksek kaliteli paylaşımlı Linux hosting konusunda uzmanlaşmıştır. Kendine bir CiviCRM uzmanı demekten gurur duyuyor ve tüm CiviCRM özelliklerinin sunucularında çalışacağını garanti ediyor.

Kuruluşundan bu yana, CiviHosting “büyük isim” barındırma sağlayıcılarından birkaç müşteriye taşındı ve daha iyi hizmet ve destek için CiviHosting’i seçen bu müşteriler o zamandan beri şirkete sıkıştı çünkü vaat ettiklerini sunuyor.

CiviHosting’in web sitesi İngilizce.

Aslında CiviHosting’de bir yönetici ile röportaj yaptık ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

CiviHosting teklifleri iki paylaşılan Linux barındırma planları (“Düzenli” ve “Genişletilmiş”) tamamen yönetilen sunucular. Ayrıca, daha fazla kaynak gerektiren siteler için bir “Genişletilmiş Artı” planı sağlar. Paylaşılan Linux barındırma planlarının dikkate değer özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • % 99,99 çalışma süresi
 • 10 GB – 100 GB disk alanı
 • 20 GB – 1000 GB aylık veri aktarımı
 • Günlük otomatik yedeklemeler
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL sertifikaları
 • Tam özellikli özel kontrol paneli
 • Günlük yedeklemeler
 • SSH erişimi

CiviHosting, PHP ve Perl tabanlı paketlerin çoğunu destekler. O CiviCRM konusunda uzmanlaşmış (WordPress veya Drupal’ın içinde olsun), Nextcloud ve MediaWiki ve ayrıca DokuWiki, ownCloud, Joomla, Mautic ve daha fazlasını kullanan istemcileri de destekler.

Kullanımı SSD depolama HDD’lere kıyasla müşterilere daha iyi performans ve gelişmiş güvenilirlik sağlar ve CiviHosting aynı zamanda mükemmel bir güvenlik kaydına sahiptir. birinci sınıf I.T. altyapı. Şirket, (bilgisi dahilinde) sunucu güvenliğinin hiçbir zaman tehlikeye düşmediğini ve veri ihlalinin gerçekleşmediğini iddia ediyor.

Paylaşımlı barındırma yanında, CiviHosting iki VPS planı ve üç web uygulaması barındırma planı.

Fiyatlandırma ve Destek

CiviHostng’a rağmen barındırma planları diğer barındırma sağlayıcılarının planlarından dört veya beş kat daha fazla fiyatlandırılır, onlar maliyet değerinde olabilir elde ettiğiniz veri ve sunucu güvenliği özellikleri için. PayPal, 2CheckOut veya kredi kartı ile yıllık olarak ödeme yapabilirsiniz..

CiviHosting bir koşulsuz 60 günlük para iade garantisi için paylaşılan barındırma hizmetleri ve bir 15 günlük para iade garantisi için VPS planları.

Alabilirsiniz CiviTeacher.com’un üç günlük ücretsiz deneme sürümü (özlü ve net videoları taşınabilir, kalıcı ve aranabilir bir CiviCRM öğrenme kütüphanesinde organize eder) ve şirket ayrıca CiviCRM demosu (Drupal’da) ve bir Nextcloud demosu, her biri 24 saatte bir sıfırlanır.

CiviHosting’in 7/24 müşteri destek ekibi telefon, destek bileti, e-posta veya çevrimiçi form aracılığıyla. Şirket, Biletleri desteklemek için 15 dakikalık yanıt süresi ve bir E-postalar için 60 dakikalık yanıt süresi. Bu tamamen kaydolan müşteriler için olmalıdır, çünkü keşif e-postam hiç cevaplanmadı.

Kendi kendine destek kaynakları (çevrimiçi bir el kitabı dahil), Suresupport web barındırma destek ağı:

CiviHosting

CiviHosting’in maliyeti nedir? CiviHosting 15 ila 50 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi CiviHosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. CiviHosting daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve CiviHosting’in bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
CiviHosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? CiviHosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, CiviHosting’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

CiviHosting rekabete nasıl uyuyor??

Yüksek kaliteli, son derece güvenli bir Linux barındırma istiyorsanız ve fiyatı ödemeye hazırsanız, CiviHosting sizin için ev sahibi olabilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • 13 yıllık endüstri deneyimi
 • % 99,99 çalışma süresi
 • Koşulsuz 60 günlük para iade garantisi (paylaşılan barındırma için)
 • 15 günlük para iade garantisi (VPS için)

Eksileri

 • Pahalı planlar
 • Müşteri desteğinden yanıt yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me