CanSpace Solutions Review 2020 – Gizli Bir Mücevher

CanSpace Çözümleri


Toronto merkezli CanSpace Solutions web hosting pazarında yeni değil; 1998’den beri Kanada’nın önde gelen sağlayıcılarından biri olmuştur. Bu satıcı bir dizi barındırma, alan adı kaydı, web / logo tasarımı, web geliştirme ve e-ticaret çözümleri sunar.

CanSpace’in şık web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

CanSpace Çözümleri

Bu gururla Kanadalı sağlayıcının veri merkezleri ve sunucuları Kanada’da bulunmaktadır: Toronto, Vancouver ve Montreal. Tüm veri merkezleri % 100 yeşil enerji, ve Beauharnois, Quebec’teki veri merkezi özellikle bir hidroelektrik santraline olan yakınlığından yararlanmak için konumlanmıştır.

Ödüllü bir web barındırma sağlayıcısı olarak CanSpace, her boyuttaki birey ve işletme için özellikli web barındırma ürünlerinin iyi bir yelpazesini sunabilir. Bu ürünler arasında paylaşılan barındırma, bayi barındırma, VPS ve tamamen yönetilen özel sunucular bulunur.

Standart paylaşılan barındırma özelliklerine bakalım:

 • cPanel kontrol paneli
 • Softaculous otomatik yükleyici
 • Site oluşturucu
 • Cloudflare CDN
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Anında kurulum ve ücretsiz geçiş
 • Günlük yedeklemeler

Paylaşımlı barındırma, Linux kurulumları için endüstri standardı kontrol paneli kullanılarak yönetilir; cPanel. Ayrıca Softaculous otomatik yükleyici, bir Web Sitesi Oluşturucu, ücretsiz DDoS koruması, ve SSL sertifikalarını şifreleyelim / Comodo yapalım.

Jailshell SSH erişimi ayrıca kolayca Cron işleri oluşturabilirsiniz. Uzak MySql bağlantıları mevcut olmasa da, phpMyAdmin veritabanı yönetimi için.

üç paylaşılan barındırma paketistarter, Orta, ve Profesyonel – özel kullanıcılar ve küçük işletmeler için idealdir. starter plan anlaşılır bir şekilde en sınırlıdır ve Orta ve Profesyonel planlar daha fazla web alanı sağlar ve birkaç sınırsız özellik, bant genişliği, MySQL veritabanları, alan adları ve e-posta hesapları dahil. Ayrıca, her iki planla birlikte çekip SEO araçları ve web uygulaması güvenlik duvarı alırsınız..

Fiyatlandırma ve Destek

Bu Kanadalı şirket barındırma planlarını Kanada Doları cinsinden fiyatlandırır. Planlar makul fiyatlı ama gördüğüm en ucuz değil. Ücretsiz deneme olmasa da, 30-gün para iade garantisi karar verirseniz size potansiyel bir “dışarı çıkma” ücretsiz alan adı içeren yıllık bir plana kaydolun.

CanSpace’in güçlü noktalarından biri “Fazla satış yok” taahhüdü ödediğiniz tüm kaynakları almanızı sağlayacak.

CanSpace, e-posta, sosyal medya, canlı sohbet, telefon ve bilet sistemi gibi çeşitli destek kanallarıyla müşteri desteği için yüksek puanlar almaktadır. İkisini de denedim 7/24 bilet sistemi ve 7 gün 24 saat canlı sohbet kanalları. Profesyonel ve güleryüzlü bir şekilde ihtiyacım olan tüm bilgileri sağladım:

CanSpace Çözümleri

CanSpace Solutions’ın maliyeti nedir? CanSpace Solutions 6 ila 23 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. CanSpace Solutions daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve CanSpace Solutions’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
CanSpace Solutions’ın müşteri desteği ne kadar iyi? CanSpace Solutions en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, CanSpace Solutions’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

CanSpace Solutions rekabete nasıl uyuyor??

CanSpace Solutions, profesyonel, iş odaklı bir ekip tarafından işletilen güvenilir bir Kanada barındırma sağlayıcısıdır. Hosting planları makul fiyatlı ve tatmin edici bir destekten daha fazlasını sunuyor.

CanSpace Solutions makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • 7/24 müşteri desteği
 • 30-gün para iade garantisi
 • Uygun fiyatlı barındırma planları
 • Ücretsiz SSL sertifikaları

Eksileri

 • Windows tabanlı barındırma yok
 • SSD depolama alanı yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me