Bytemark Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

bytemark-mine


Geliştiriciler ve ajanslar seviniyor: Bytemark, barındırma hizmetlerini bu demografiyi desteklemek için kurdu. 2002 yılında kurulan bu İngiltere merkezli web hosting şirketi, tam şeffaflık ve güvenilirlik sağlamak için kendi platformlarını geliştirerek York’ta kendi veri merkezine sahiptir ve işletmektedir. Bytemark, öncelikle Almanya, Fransa, ABD ve Sudan gibi dünyanın diğer ülkelerinde de müşterileri olmasına rağmen, İngiltere’deki müşteri tabanına hizmet vermektedir..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bytemark teklifleri yönetilen bulut ve özel sunucu paketleri onların dışında İngiltere’deki iki veri merkezi. York merkezli merkezleri tamamen onlara ait ve işletiliyor, ancak Manchester’da ek bir yedekleme veri merkezi işletiyorlar. En etkileyici özelliklerinden biri, ISO 27001 sertifikalı – onlarınki gibi küçük bir takım için kolay bir başarı değil. Bu titiz ve uluslararası kabul görmüş akreditasyon, hizmetlerini İngiltere devlet kurumlarına ve sağlık tesislerine sunmak.

Bytemark geliştirici odaklı olduğundan, hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için bir derece teknik bilgiye ihtiyacınız vardır. Bununla birlikte, en iyi platformlar aynı zamanda en sezgisel platformlardır ve Bytemark geliştiriciler için kurulum ve sunucu yönetimi sürecini kolaylaştırmak için biraz yatırım yaptı. Sunucunuzu aşağıdakilerle kurabilirsiniz: Simbiyoz, Debian GNU veya Linux üzerine kurulmuş basit, dört adımlı hızlı başlatma süreci. Sen al otomatik günlük yedeklemeler, ancak bundan sonra sunucunuzu kullanımı kolay kontrol panelleri veya API’leri üzerinden de yönetebilirsiniz. Sonra onların kapsamlı dokümantasyon: tüm makaleler geliştiriciler düşünülerek yazılmıştır, bu nedenle sunucunuzun her yönüne derinlemesine dalarlar.

bytemark-özellikler

Bytemark bir Minimum% 99 kesintisiz çalışma garantisi ile% 100 çekirdek ağ kullanılabilirliği. Bu ilk bakışta düşük görünebilir, ancak Bytemark’ın hizmetlerinin bulut altyapısı – bu, felaketli bir şey olmadıkça% 100 çalışma süresi alacağınız anlamına gelir. Müşterilerinin birçoğu, Bytemark’la birlikte bulundukları süre boyunca planlanmamış kesinti sürelerinin olmadığını bildiriyor. Bytemark’ın tamamen şeffaf herhangi bir kesinti hakkında ve müşterilerine olası mevcut veya gelecekteki hizmet kesintileri hakkında bilgi verecektir.

Fiyatlandırma ve Destek

Bytemark var fiyatlarını uygun tutmak için iyi, barındırma hizmetlerinin premium doğasına rağmen. Müşterilerini, yenilendikten sonra önemli ölçüde artan promosyon fiyatları ile kandırmaya çalışmalarını sevdim – gördükleriniz gerçekten ne elde edeceğiniz. Bununla birlikte, uzun vadede onlarla birlikte gitmek istiyorsanız, asgari iki yıllık sözleşme için oran düşürme. Ayrıca, premium sunucularına gidiyorsanız, Bytemark size Özgür yazılım yazarlarına% 5 indirim.

Bytemark’ın ücretsiz bir planı yok, ancak bulut sunucuları için yedi günlük ücretsiz deneme sürümü. Personellerinin çoğu satıcılardan ziyade teknoloji meraklıları olduğundan, satışa eğilimli değiller – ancak elbette, ücretsiz denemenizi istediğiniz zaman yükseltmeyi seçebilirsiniz..

Destek personeli tamamen İngiltere merkezli ve yüksek teknoloji meraklısı, bu da geliştiricilerin Seviye 1 Yardım Masası temsilcileriyle konuşmayacaklarından emin olabilir. Onları Pazartesi’den Cuma’ya İngiltere’deki çalışma saatleri içinde arayabilir veya bir e-posta gönderebilir ve dört saat içinde yanıt alabilirsiniz. ne yazık ki, çünkü bunlar küçük bir ekip, 24 saat destek almayacaksınız – ancak acil bir durumunuz varsa ve iş açısından kritik öneme sahip bir konuyla ilgili olarak bu kişiyle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, acil destek adresi ve bir saat içinde yanıt alın.

bytemark destek

Bununla birlikte, Bytemark’ın en iyi yanı, geliştiricilerini güçlendirmek için harcadıkları çaba miktarıdır. Destekleriyle iletişime geçmek istemiyorsanız ve sorunu kendiniz çözmeyi tercih ediyorsanız, ayrıntılı dokümantasyon ile aranabilir bilgi tabanı sadece bunu yapman için.

Bytemark rekabete nasıl uyuyor??

Bytemark, yazılım yazarlarına ve geliştirici odaklı belgelere ve hepsine yönelik indirimleriyle geliştirici demografisine kesinlikle eğilmiş. Bununla birlikte, teknoloji tasarrufuna sahipseniz ve dürüst, güvenilir bir bulut barındırma sağlayıcısı arıyorsanız, Bytemark size iyi hizmet edecektir..

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

  • ISO 27001 sertifikalı
  • Uygun fiyatlı premium barındırma çözümleri
  • Destek personeli tamamen İngiltere merkezli
  • Özgür yazılım yazarları için indirim

Eksileri

  • 24 saat destek yok
  • Temel paylaşılan barındırma paketi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me