Brinkster Review 2020 – Bunu Okuyana Kadar Ödeme Yapmayın

Brinkster-mine


1999 yılında kurulan Brinkster (eski adıyla WebCity), paylaşılan ve özel barındırma, bulut yedekleme ve beyaz etiket Çözümleri sunuyor. 175 ülkeye yayılmış 25.000’den fazla müşteriye sahipler. Veri merkezleri Phoenix, Arizona’da bulunmaktadır.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Brinkster enpaylaşılan barındırma paketleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda özellik sunar:

 • FTP erişimi
 • Web Sitesi Oluşturucu
 • Web Posta
 • DNS yöneticisi
 • Günlük veri yedekleri
 • 7/24 müşteri desteği

Brinkster-özellikler

Brinkster’ın Paylaşılan Hosting hizmeti altında hem Windows hem de Linux Hosting seçenekleri sunduğunu seviyorum. Bu büyük bir artı. İhtiyaçlarınıza göre ölçeklendirebilir veya küçültebilirsiniz. Ama benim için ana satış noktası düzenli veri yedeklemeleridir. Ne sıklıkta güncelleme yaparsanız yapın, hiçbir şeyi kaybetmemenizi sağlayan güven artırıcı bir önlemdir.

Çok değil web barındırma hizmetleri% 99,99 kesintisiz çalışma garantisi verebilir. Brinkster, Phoenix’te güvenli ve felaket içermeyen bir bölgede adanmış sunuculara sahip oldukları için olabilir. Burası aynı zamanda Altyapı Hizmeti Olarak Bulut platform.

Brinkster web sitesi basit, kullanıcı dostu ve dağınık değildir, bu da üç farklı hosting planı seviyesinin özelliklerini karşılaştırmayı kolaylaştırır.

Fiyatlandırma ve Destek

Paylaşılan barındırma altında üç seviye planı bulabilirsiniz. Fiyatları Windows veLinux barındırma her işletim sistemi için biraz farklı özelliklerle hemen hemen aynıdır. Seviye 1 planı 200GB web alanı ve 2.000GB web trafiği ile birlikte gelirken 2. Seviye 50GB daha fazla web alanı sunar ve daha fazla trafik barındırır. Her iki planla da düzenli yedeklemeler alırsınız.

Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, 500 GB web alanı ve 6.000 GB web trafiği ile birlikte gelen Düzey 3’e yükseltebilirsiniz. Windows sürümü Klasik ASP, ASP.NET v4.0 ve Microsoft SQL Server içerirken, Linux işletim sistemi PHP 5.2.x’e sahiptir. Temel düzey bir küçük işletme web sitesi için yeterli olabilir, ancak gerçekten işlerin üstünde olmak istiyorsanız, 3. Seviye planını öneriyorum. Her üç barındırma düzeyi de 90 günlük para iade garantisi ile gelir.

Brinkster iyi destek kanallarına ve 7/24 müşteri destek ekibine sahiptir. E-posta desteğini ve canlı sohbeti denedim ve zamanında yanıt aldım. Canlı operatörler pazartesiden cumaya sabah 7’den öğleye (MST) ulaşılabilir. Buna ek olarak, şirket gerçek zamanlı telefon desteği ve bir “vaka” oluşturma seçeneği sunar (bilet desteğine eşdeğer).

Telefon desteğine kefil olamıyorum, çünkü güvenilmez görünüyor. Müşterilerin, destek ekibinin gelmesinin uzun zaman alabileceğinden şikayet ettiğini gördüm. Bazıları temsilcilerin tepkisiz olduğunu söylüyor. Bir arama yapacaksanız, normal çalışma saatleri içinde yapmayı deneyin, aksi takdirde ihtiyacınız olan yardımı alamayabilirsiniz..

Brinkster’ın maliyeti nedir? Brinkster 8 ila 35 dolar arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Brinkster planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Brinkster daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Brinkster’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Brinkster’ın müşteri desteği ne kadar iyi? Brinkster en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Brinkster’ın radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Brinkster rekabete nasıl uyuyor??

Brinkster bir küçük barındırma hizmeti iyi web hosting planları ve iyi VMware bulut çözümleri ile. Kişisel bloglar ve iş web siteleri için çok sayıda web tasarım özelliği sunarlar ve işleri tahtada tutarlar.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Güvenli, özel veri merkezi
 • % 99,99 ağ çalışma süresi garantisi
 • Günlük veri yedekleri
 • Para iade garantisi

Eksileri

 • Yavaş telefon desteği
 • Sınırlı geri ödeme
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map