Bravenet Review 2020 – Buna Değer Mi?

Bravenet-Genel Değerlendirme1


1997 yılında kurulan Bravenet, alan adları, web barındırma ve çevrimiçi web sitesi oluşturma araçları için tek adresiniz. Bulut tabanlı barındırma hizmeti hızlı, güvenilir ve güvenlidir. Şirket, birinci sınıf müşteri destek ekibine sahip olmaktan gurur duyuyor.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Kullanıcı dostu kontrol panelinin altında, web sitenizi veya bloglarınızı kolayca oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan inanılmaz bir özellik yelpazesi bulacaksınız. Bunlardan bazıları:

 • Özel alanlar
 • 25 GB’a kadar bant genişliği
 • Anti-spam içeren web postası
 • FTP / SSH hesapları
 • Ücretsiz stok fotoğraf
 • Php desteği
 • Tek tıkla yükleyici
 • MySQL veritabanları
 • Üstün müşteri desteği

Her kullanıcının alan adlarını, e-postalarını, web sitelerini ve FTP hesaplarını yönetmelerini sağlayan bir dizi özellik ve araç olan Easy Hosting Manager’a erişimi vardır. Dosya yönetimi, veritabanı oluşturma ve hatta SSL dağıtımı gibi görevler otomatikleştirilir. Gösterge tablosundan trafik ve kullanım istatistiklerini de izleyebilirsiniz. Basit e-posta yönetimi bu ekosistemin bir parçasıdır ve e-postalarınızı oluşturmaya ve kişiselleştirmeye başladığınızda gerçekten kullanışlı olacaktır.

Bravenet’e katıldıktan birkaç dakika sonra, çok az veya hiç yardım almadan duyarlı bir modern web sitesi, blog veya hatta işlevsel bir mağaza oluşturabilmelisiniz. Basit bir web sitesi oluşturucuyu sürükle ve bırak arayüzüyle veya güç uygulaması yükleyicisini 100’den fazla CMS komut dosyasıyla kullanabilirsiniz. Yüzlerce şablon arasından seçim yapın ve bunları istediğiniz şekilde özelleştirin. Takip edilmesi kolay adımlara sahip basit sihirbazlar sayesinde birçok ekstra ücretsiz ve web uygulaması yüklemeleri otomatiktir.

% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ile Bravenet’in barındırma hizmetinin hızı veya performansı hakkında hiç şüphem yok. Bu, web sayfalarınızın hızlı yükleneceği ve 24 saat erişilebilir olacağı anlamına gelir. Tam web sitesi yedeklemeleri, her gece dosya anlık görüntüleri ve günlük veritabanı yedeklemeleri mevcuttur, bu nedenle yanlışlıkla veri kaybını endişelendirmenize gerek yoktur..

Fiyatlandırma ve Destek

Bravenet’in başlangıç ​​paketi yalnızca bir web sitesine ev sahipliği yapar ve basit bir HTML web sitesi oluşturmak isteyen kişiler için idealdir. Daha fazla alanın kilidini açmak, bant genişliğini ve tek tıklamayla yüklemeleri açmak için Temel, Gelişmiş veya Şirket planlarına geçmenizi tavsiye ederim. Tüm paketler 30 günlük para iade garantisi içerir, bu nedenle mevcut paketinizden memnun değilseniz tam bir geri ödeme alırsınız.

20 yılı aşkın hosting tecrübesi ile Bravenet, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve acı noktalarını anlayan bir şirket gibi görünüyor. Bu nedenle, yanıtlar sağlamak ve barındırma sorunlarıyla başa çıkmak için arkadaş canlısı ve yardımsever bir müşteri destek ekibi oluşturdu. ABD merkezli ve telefon, Facebook messenger, e-posta ve çevrimiçi bilet yoluyla erişilebilir. Tek endişem, bir kullanıcının çevrimiçi bir bilet göndermek için oturum açması gerektiğidir, bu da birçok barındırma hizmetinde geçerli değildir.

Bravent’in wiki belgeleri ve kaynakları, e-postaların ipuçlarını, veritabanı yönetimini, web araçlarını, SSL’leri ve web barındırmalarını kendi hızlarında öğrenmek isteyen yeni başlayanlar için bir hazinedir. Bazıları sorularınızı bile yanıtlayacaktır, bu nedenle bazı durumlarda yardım için desteğe başvurmanız gerekmeyebilir.

Bravenet-Genel Bakış2

Bravenet’in maliyeti nedir? Bravenet, en yüksekten en düşüğe fiyatlandırılan birden fazla plan sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Bravenet planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Bravenet daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Bravenet’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Bravenet’in müşteri desteği ne kadar iyi? Bravenet en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Bravenet’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Bravenet rekabete nasıl uyuyor??

Bravenet’e kaydolduktan birkaç dakika sonra, müşteriler ücretsiz web sitesi oluşturucuyu veya tek tıklamayla yükleme yazılımı altındaki herhangi bir web uygulamasını kullanarak etki alanı sipariş edebilir ve işlevsel web siteleri oluşturabilir..

Bravenet makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Risksiz web hosting
 • E-ticaret dostu hosting paketleri
 • Düşük maliyetli SSL Sertifikaları
 • Basit barındırma kontrol paneli

Eksileri

 • Canlı sohbet destek hizmeti yok
 • Yalnızca ABD’deki sunucular
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map