BlazingFast Review 2020 – Buna Değer Mi?

BlazingFastBlazingFast Macau’da bulunan ve web hosting, VPS, özel sunucular ve güvenlik duvarı çözümleri sunan bir şirkettir. Portekiz ve Hollanda’da bulunan sunucular üzerinden 40.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Web sitesi sadece İngilizce olarak mevcuttur.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

BlazingFast, özel sunucu planları sağlar ve ayrıca potansiyel müşterilerin gereksinimlerinin ayrıntılarını göndermelerine izin verir, böylece onlar için özel bir teklif oluşturabilir. VPS, yeterli güvenlik korumasına sahip güçlü SSD’de.

Bu inceleme uğruna, paylaşılan barındırma tekliflerine daha fazla odaklanacağım. Şirket, orta ölçekli web sitelerini ele alabilecek üç paylaşılan barındırma planı sunuyor. Planlarındaki müşteriler aşağıdakileri elde eder:

 • % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi
 • Her gece yedekleme
 • Her hesaba sınırsız sayıda barındırılan alan adı
 • 30 GB, 60 GB veya 120 GB SSD
 • Sınırsız transfer

BlazingFast bir Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (WAF) sağlar. Bu, web sitenize veya uygulamanıza gelen her web isteğini SQL enjeksiyonu, siteler arası komut dosyası oluşturma, uygulamaya özgü saldırılar (WordPress’e kaba kuvvet saldırıları gibi) ve 400’den fazla başka saldırı türünü kontrol etmek için denetler. Ayrıca web sitenizi veya uygulamanızı veri hırsızlığına karşı korur.

WAF ayrıca bazı DDoS koruma özelliklerine sahiptir. BlazingFast, filtrelerde 980Gbps maksimum yüke kadar trafik filtrelemesi sağlayan diğer DDoS karşıtı özelliklere de sahiptir. Çoğu DDoS saldırısı buna ulaşmaz.

Şirket, Anycast DNS’yi istediğiniz zaman web sitenize kolayca bağlamanızı sağlar. Bu, isteklerinizi en yakın aracı düğümden ziyaretçiye yönlendirerek web sitenizin içeriğinin ziyaretçilerinize teslim edilmesini hızlandırır, böylece gecikmeyi azaltır. Ayrıca, bir düğüm başarısız olursa veya aşırı yüklenirse, başka bir düğüm fazlalık olduğundan emin olarak istekleri işlemeye devam edebilir.

Paylaşılan sunucular KVM sanallaştırmasındadır. Bu, yalnızca VPS’de kullanılan üst düzey bir teknolojidir. Sanal bir makinedeki her bir kişiyi kendi özel CPU’su, RAM kaynakları, yalıtılmış çekirdeği vb. İle izole eder. Sizinle aynı sunucudaki diğer kullanıcılar ne yaparsa yapın, hesaplarınızı etkilemez – güvenlik riski veya aşırı kaynak riski yoktur.

Fiyatlandırma ve Destek

Paylaşılan sunuculara dağıtılan üst düzey teknoloji göz önüne alındığında, fiyatların olduğundan çok daha yüksek olmasını bekledim. Fiyatlar düşük maliyetli ve çoğu hosting şirketinin aksine, bu haftalık olarak ödeme yapmanıza izin veriyor. Ek abonelik süreleri bir ay, üç ay, altı ay ve on iki aydır.

BlazingFast, müşteriler için ücretsiz bir deneme sürümü sunar, ancak ücretsiz deneme sürümünüzü almak için müşteri desteğiyle iletişime geçmeniz gerekir. Doğrudan devam edip ödeme yapmak istiyorsanız, para iade garantisinin yalnızca yedi gün boyunca geçerli olduğunu unutmayın; bu, hizmeti değerlendirmek için yeterli zaman olmayabilir.

VPS’si düşük maliyetli ve adanmış sunucuları rakiplerin sunduğu fiyatlara daha uygun.

Destek temsilcilerine e-posta, canlı sohbet, bilet ve telefon aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Müşteri desteği 7/24 çalışır. Bir destek temsilcisiyle iletişim kurmadan sorunları kendiniz çözmek istiyorsanız, çözüm için bilgi tabanında arama yapabilirsiniz..

Müşteri desteği ile canlı sohbet yoluyla iletişime geçtim ve tüm sorularıma cevap veren bir temsilciye ulaşabildim.

BlazingFast

BlazingFast 6 ila 22 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi BlazingFast planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. BlazingFast, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve BlazingFast’ın bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
BlazingFast’ın müşteri desteği ne kadar iyi? BlazingFast en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, BlazingFast’ın radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

BlazingFast rekabete nasıl uyuyor??

Web sitenizi Portekiz veya Hollanda’daki sunucularda barındırmak istiyorsanız, BlazingFast göz önünde bulundurulması gereken kaliteli bir web barındırma şirketidir. Üstün sanallaştırma, DDoS karşıtı ve güvenlik duvarları ile düşük maliyetli hizmetler sunar.

Artıları

 • Anti-DDoS koruması
 • Paylaşılan sunucularda KVM sanallaştırma
 • Web Uygulaması güvenlik duvarı
 • Düşük maliyetli barındırma, ücretsiz deneme sürümü ve para iade garantisi

Eksileri

 • Yalnızca yedi günlük para iade garantisi
 • Alan adı kaydı ücretsiz değil

BlazingFast’ta üst düzey hosting satın alın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me