Blazing Fast Host İnceleme 2020 – Buna değer mi?

Yanan Hızlı Ev Sahibi


Blazing Fast Host, CloudLinux LiteSpeed ​​barındırma, çok konumlu SEO barındırma, bayi barındırma, SSD Cloud VPS, yönetilen cPanel VPS, anında adanmış sunucu ve yönetilen özel sunucular da dahil olmak üzere bir dizi barındırma hizmeti sunar.

Barındırma şirketinin İngiltere’de ofisleri vardır, ancak ABD ve Singapur gibi ülkelerdeki müşterilere hizmet veren bu sınırların ötesinde bir müşteri tabanı vardır..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Blazing Fast Host, aşağıdaki standart özellikleri içeren barındırma paketlerinin iyi bir karışımını sunar:

 • cPanel / WHM kontrol panelleri
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • Softaculous tek tıklamayla yükleyici
 • 7/24 hızlı destek
 • Ücretsiz IP: IPv4 ve IPv6 adresi
 • Ücretsiz DDoS koruması dahildir
 • İşletim Sistemi: Windows and Linux Operating systems

Blazing Fast Host web barındırma hizmetleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden çok veri merkezi konumunda tanıtılır Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Asya. Ancak, çok fazla istişareden sonra, barındırma şirketinin şu anda sadece iki yerden faaliyet gösterdiğini öğrendim: ABD ve İngiltere ve şu anda, Asya konumları için VPS sunucuları daha sonraki bir tarih ilan edilmeden kullanılamayabilir.

Aynı şekilde, veri merkezleri de Katman 1 ağ bant genişliği ve ile donatılmış RAID-10 mimarisinde çok hızlı SSD veya SATA depolama sunucuları. Ayrıca, barındırma sunucuları güçlü Intel Xeon CPU sunucuları, performansı artırmak ve müşterilerinin web sitelerinin süper hızlı sayfa yükleme hızlarını sağlamak dışında tümü.

Blazing Fast Host’un birinci sınıf hosting çözümleriyle, müşteriler tarafından desteklenen güvenilir ve yüksek güvenlikli hizmetleri deneyimleyebilirler. CloudLinux İşletim Sistemi yanı sıra platformlar LiteSpeed ​​Web Sunucusu. Dahası, barındırma çözümleri, cPanel ve WHM kontrol paneli ve DDoS koruması ve SSL sertifikaları gibi diğer özellikler de dahil olmak üzere bir dizi kontrol paneli ile birlikte gelir.

Müşterinin gereksinimlerinin değişen tercihlerine ayak uydurmak için, barındırma şirketi diğer uygulamaların yanı sıra cPanel kontrol panelinin, MySQL veritabanlarının ve LiteSpeed ​​Web Sunucularının yeni sürümlerinin güncellenmesi dahil olmak üzere barındırma özelliklerini her zaman güncel tutmaya devam etmiştir. Barındırma şirketi dedi hiçbir yedekleme hizmeti sunmuyor gibi görünüyor.

Fiyatlandırma ve Destek

Blazing Fast Host hosting sektöründe liderlik ediyor rakipsiz fiyatlarla. Bununla birlikte, başlangıç ​​planları esnek olmayan yıllık faturalandırma döngüleri ile birlikte gelirken, gelişmiş planlar aylık faturalandırma koşullarını içerir. Mevcut diğer faturalandırma döngüleri üç aylık, altı aylık, iki yıllık ve üç yıllık aboneliklerdir.

CPanel fiyat artışları nedeniyle, bu hosting şirketinin bayi barındırma hizmetleri için yeni sipariş almayı durdurdu, belki bu sorun çözülene kadar. Aynı şekilde, tüm fiyatları çeşitli para birimlerinde listelenmiştir: ABD doları, Euro, İngiliz Sterlini ve Hint Rupisi.

Blazing Fast Host aşağıdakileri sağlar: 30 günlük para iade garantisi ve bir % 99,99’a kadar çalışma süresi garantisi.

Müşteriler Blazing Fast Host destek ekibiyle şu adresten iletişim kurabilir: telefon, bilet sistemi veya canlı sohbet. Şaşırtıcı, hosting şirketi de bir çevrimiçi sesli sohbet destek sisteminde ince ayar yapmanın bir yolu olarak web sitelerinde. Ne yazık ki, hosting şirketi e-posta desteği yok gibi görünüyor.

Yanan Hızlı Ev Sahibi

Teknik destek personeli mükemmel müşteri hizmeti vardır; tüm platformlarda oldukça duyarlılar ve müşterilere istedikleri şekilde yardımcı olmak için kendi yollarından çıkıyorlar.

Blazing Fast Host web sitesinde bir oldukça ayrıntılı bilgi tabanı, ayrıca.

Blazing Fast Host rakiplerle nasıl eşleşiyor?

Blazing Fast Host’un barındırma hizmetleri, mükemmel müşteri desteği ile birlikte hızlı, güvenli ve güvenilir barındırma çözümlerine ihtiyaç duyan bireyler ve şirketler için özellikle ideal bir seçimdir. Bununla birlikte, sunucularının yedekleme hizmetlerini gerçekleştirmez, bir felaket durumunda müşterinin verilerini ve dosyalarını kayıp riskine sokar.

Artıları

 • RAID-10 mimarisinde çarpıcı SSD veya SATA depolama sunucuları
 • Hosting özelliklerini her zaman güncelleme
 • Rakipsiz fiyatlarla özellik açısından zengin barındırma planları
 • 7/24 yanıt veren ve mükemmel destek hizmeti

Eksileri

 • Hiçbir yedekleme hizmeti sunmuyor gibi görünüyor
 • E-posta desteği sunmuyor gibi görünüyor

Blazing Fast Host’dan göz alıcı hızlı barındırma çözümleri edinin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me