Bitstop Network Services İnceleme 2020 – Overrated mı?

Bitstop Network Services, bu alanda diğerlerine göre biraz farklı bir yaklaşım alan Filipinler tabanlı bir web barındırma sağlayıcısıdır: müşterilerini ortak olarak görürler. Bu şekilde, başarılı olmalarına yardımcı olacak şeylere odaklanırlar ve esasen başarılarından faydalanırlar. Bitstop Network Services web sitesi yalnızca İngilizce olarak mevcuttur.


Bitstop Ağ Hizmetleri

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bitstop Network Services, sağlam bir çoklu taşıyıcıların çoklu bağlantısı, onları Filipinler’deki en birbirine bağlı ağlardan biri ile barındırma satıcısı yapıyor. Hosting çözümlerinin çoğunda bulacağınız standart özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Çevrimiçi dosya yöneticisi
 • Otomatik cevap & tatil e-posta yönlendirme
 • Anti Spam & antivirüs koruması
 • Analog web / FTP analizörü

Hosting planlarının diğer önemli özellikleri şunlardır:

 • Haftalık sunucu yedeklemeleri – Bitstop Network Services, barındırma platformunda, web sitenizin bir felaket durumunda yakın bir geri yükleme noktasına sahip olmasını sağlayan otomatik haftalık yedeklemeler tasarladı.
 • DNS kaydı – Bitstop Network Services, müşterilerinin DNS kayıtlarına ücretsiz olarak bakar.
 • Kendi sunucularınızı barındırın – Bitstop Network Services, yüksek hacimli, sofistike web siteleri işleten şirketler için sunucu yerleştirme paketleri sunar. Bu düzenleme, müşterilerine uygun fiyatlarla proaktif sunucu yönetimi çözümleri sunar.
 • NET teknolojisi – Bitstop Network Services, bu teknolojiyi, bireylerin ve işletmelerin dinamik ve güçlü web uygulamaları geliştirmelerine yardımcı olmak için barındırma planlarına dahil eder. ASP.NET sunucu denetimlerini kullanarak, JSP ve PHP gibi teknolojileri kullanmaya kıyasla daha az kodla harika web sayfaları oluşturabilirsiniz.

Garip bir şekilde, Bitstop Network Services tüm sayfalarını blog tarzı bir düzende listelemiş gibi görünüyor. okumak oldukça zor, aynı zamanda kullanıcılarından birkaç rastgele yorum alır. Ayrıca hosting planlarını doğrudan kendi web sitelerinden satın almanın kolay bir yolu yok: Zorunda olacaksın alıntılar için onlara e-posta gönder, web sitelerinde tüm paketleri için fiyatları listelemelerine rağmen. Tüm bunlar, resmi bir şirket adresi ve iletişim bilgileri olmasına rağmen, Bitstop Network Services’in çok köklü veya güvenilir bir barındırma sağlayıcısı olmadığı hissine katkıda bulunur..

Fiyatlandırma ve Destek

Önde gelen Filipinli web barındırma hizmetleriyle karşılaştırıldığında, Bitstop Network Services’in web barındırma çözümleri, özellikle verilen alan ve bant genişliğinin ölçülü olarak tahsis edilmesi göz önünde bulundurularak, spektrumun üst ucunda fiyatlandırılır. Örneğin, en gelişmiş paylaşılan barındırma planı olan Linux Platinum size yalnızca Rakiplerinden benzer tekliflerin yaklaşık üç katında 3GB alan ve aylık 12GB bant genişliği. Ayrıca, diğer barındırma sağlayıcılarının çoğundan feragat edilen bir kerelik kurulum ücreti alırlar..

Ayrıca, web sitelerinin hantal blog tarzı düzeni ve paketlerinde benzersiz özelliklerin olmaması güvenilirliklerini zayıflatır. Barındırma sağlayıcısı para iade garantisi yok, ücretsiz hosting planı ve hosting planlarının hiçbiri için ücretsiz deneme süresi yok.

Bitstop Network Services, destek ekibine ulaşmak için iki yöntem sunmuştur: e-posta, telefon ve canlı sohbet. Şirket, destek ekibinin tüm yıl boyunca haftanın 7 günü, günde 24 saat müşterilerine yardımcı olmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Ancak, şirket ile yaşadığım deneyim aksini gösteriyor. İlk olarak, Bitstop Network Services web sitesi oldukça kafa karıştırıcı olabilir ve hatta destek bağlantılarını bulmak biraz zaman alabilir. Listelenen bir düzineden fazla telefon numarası var, bu yüzden birçok kullanıcı hangisiyle bağlantı kuracağına dair kafa karıştırıcı olabilir. İkincisi, bu tipik olmayan web sitesi tasarımı karşılaştıkları sorunlarda yardımcı olması için teknik dokümantasyon arayan kullanıcılara zorluklar getirebilir. Dahası, sağlanan canlı sohbet bağlantısını tıklamayı denedim. Beni canlı sohbet yazılımı sağlayıcısının web sitesine götüren etkin olmayan ve genel bir canlı sohbet bağlantısı gibi görünüyordu. Sonuç olarak, web sitesi ve ilgili hizmetler büyük bir revizyondan geçmedikçe, bu web barındırma sağlayıcısını düşünen herhangi bir kullanıcı dikkatle ilerlemelidir.

Bitstop Network Services, rekabete nasıl uyuyor??

Bitstop Network Services bir web hosting çözümleri sağlayıcısı Filipinler merkezli. Bireylerin ve işletmelerin yüksek performanslı web sitelerini cep dostu fiyatlarda çalıştırmasına ve yönetmesine yardımcı olmak için önemli miktarda kaynak yatırdıklarını iddia ediyorlar, ancak web siteleri ve müşteri destek hizmetleri dağınık ve neredeyse güvenilir bir tedarikçi öneriyor.

Artıları

 • Onlara ulaştığınızda iyi müşteri desteği
 • Olağanüstü durum kurtarma için haftalık sunucu yedeklemeleri
 • Birden fazla operatör ağından oluşur
 • Rahatınız için kapsamlı hizmet portföyü

Eksileri

 • Web sitesi yeterince kullanıcı dostu değil
 • Para iade garantisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me