BitHost.io Review 2020 – Standartlarımıza Uyuyor mu?

ana bithostio


Nispeten yeni gelen Bithost 2014 yılında kuruldu. Onlar çok özel bir niş satış işgal Dijital Okyanus, Linode ve Paket bulut barındırma olabilir kripto para birimleri ile satın alındı. Bu şirketin web sitesi ve desteği İngilizce olarak sunulmaktadır.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

bithostio 1

Bithost yalnızca Digital Ocean, Linode ve Packet’ten hosting satıyor. Popüler Dijital Okyanus barındırma almak, burada bu belirli barındırma temel özelliklerinden bazıları:

 • % 100 ağ çalışma süresi SLA,% 99,9 genel bulut çalışma süresi SLA
 • Yedeklemeler etkinleştirilebilir
 • 1 GB’tan 192 GB’a kadar bellek
 • 1 ila 32 vCPU
 • 1 TB’tan 12 TB’a veri aktarımı

Altyapı açısından, Bithost biraz benzersiz yalnızca bulut barındırma hizmetlerini satar başkaları tarafından sağlanan. Ama şunu söyleyebilirim ki sunucular bir dakikadan daha kısa sürede devreye giriyor ve tüm sunucuları % 100 SSD depolama geleneksel sabit disk sürücülerinden on kat daha hızlı disk okuma / yazma hızları için.

Bithost teklifleri Digital Ocean hosting’in on dört kaynak seviyesi, her biri farklı bellek, vCPU, SSD ve aktarım seviyelerine sahiptir. En küçük planlar 1GB bellek, 1 vCPU, 25GB SSD ve 1 TB aktarımla gelir. En büyük plan 192GB bellek, 32 vCPU, 3.75 TB SSD ve 12 TB aktarımla geliyor. Ayrıca on seviye Linode barındırma, 1 GB bellek, 1 Çekirdek, 25 GB SSD ve 1 TB aktarmadan 192 GB belleğe, 32 Çekirdek, 3840 GB SSD ve 20 TB aktarmaya kadar değişen aralıklarda. Sonunda, paket barındırma yedi katmanı.

Hosting satıcısı oldukları için müşteriler T’lere tabi & C’ler, SLA’lar ve belirli özelliklerDijital Okyanus, Linode, ve Paket menşeli şirketler. İyi haber, bunların üç tanınmış ve saygın bulut barındırma hizmeti olmasıdır, böylece satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. makul şartlar ve koşullarla desteklenen en kaliteli altyapı.

Size bir fikir vermek için:

 • Dijital Okyanus sağlar % 100 ağ çalışma süresi SLA’sı ve bir % 99.9 genel bulut çalışma süresi SLA’sı, ile hesabınıza geri iade edilen zaman kaybı saatlik ücretle.
 • Linode sahip % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi donanımlarında ve ağ bağlantılarında.
 • Paket hizmet seviyesine sahiptir % 100 kullanılabilirlik ağları için.

sadece ödeme yöntemi kripto para birimidir, kredi kartı bilgilerinizi vermemekle birlikte gelen bir derece gizlilik artı koruma arıyorsanız, bu iyi bir seçenektir. Nispeten yeni bir ödeme seçeneği sunan çok yeni bir şirket olmalarına rağmen, bağımsız inceleme sitelerinde genel fikir birliği, güvenilir şirket.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlar orijinal fiyatlardan biraz daha yüksek Bithost’un SSS’nin belirttiği gibi, döviz kuru ve Bithost’un işletme maliyetlerini karşılayan Digital Ocean, Linode ve Paket barındırma için.

Bithost, menşeli şirketlerin barındırma ürünlerini satın almanıza izin vererek değer katıyor Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimleri dahil Litecoin (LTC) ve dalgalanma (XRP). Ödemek için, hesabınıza para yatırın, ve saatlik ücret (aylık maliyetinizin 672’ye bölünmesiyle hesaplanır) hesap bakiyenizden düşülür. Tüm ödemeler iade edilmez, ve iptaller söz konusu olduğunda menşe firmaların şart ve koşullarına yönlendirilirsiniz.

BitHost’un web sitesi oldukça az ve destek bağlantısını tıkladığınızda tarayıcınızda bir e-posta oluşturma penceresi açılır. Var mesai saati yok, telefon numarası yok, ve yardım belgesi yok küçük bir SSS sayfası olmasına rağmen. Bahsedilen, çok hızlı ve uzman bir şekilde e-posta ile yanıt veriyorlar, ve üçüncü taraf değerlendirmeleri tüm alıntı mükemmel, güvenilir ve güvenilir müşteri hizmetleri.

BitHost.io’nun maliyeti nedir? BitHost.io, 8 $ ‘dan 1790 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi BitHost.io planını almalıyım? Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. BitHost.io size daha pahalı bir plana geçişte yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve BitHost.io’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
BitHost.io’nun müşteri desteği ne kadar iyi? BitHost.io en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, BitHost.io’nun radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

BitHost.io, rekabete nasıl uyuyor??

Bithost benzersiz bir niş işgal yeni bir hosting şirketidir. Kesinlikle yeni başlayanlar için değil, Bithost gizlilik ve birinci sınıf savaş testli barındırma gerektiren müşteriler için iyi bir bulmak olabilir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Kripto para birimi ile ödeme
 • Üç güvenilir bulut barındırma sağlayıcısının kullanımı
 • Saate göre ödeme
 • İyi çalışma süresi hizmet düzeyi sözleşmeleri

Eksileri

 • Geçmişi sınırlı yeni bir şirket
 • Yalnızca e-posta desteği
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me