Birleşik Hosting İnceleme 2020 – Fena değil, ama Daha İyi Gördük

Eğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: UnitedHosting ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


1998 yılında kurulan UnitedHosting bir İngiltere merkezli barındırma hizmeti 150.000’den fazla web sitesine güç veriyor. Temel paylaşılan barındırma planları, optimize edilmiş VPS, bulut tabanlı çözümler ve özel sunucular sunar. Eylül 2018’den itibaren UnitedHosting, bir hosting şirketi olan Hosting UK aracılığıyla paylaşılan barındırma hizmetlerini sunmaya başladı.

UnitedHosting

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Birlikte % 99,999 kesintisiz çalışma kaydı, UnitedHosting’in paylaşılan ve özel barındırma hizmetleri mükemmel güvenilirlik sunar. Bu kısmen sayesinde Dell’den yüksek kaliteli sunucular ve şirketin kapsamlı izleme hizmetleri. Bunun yanı sıra, günlük site dışı yedeklemeler ve yüksek düzeyde destek alacaksınız, bu nedenle burada güvenlik veya performans hakkında soru yok.

Ancak fark edeceğiniz bir şey, buradaki paylaşılan barındırma paketleri fazla depolama alanı sunmuyor. Örneğin, giriş seviyesi Bronz planı sadece 200 MB disk alanı ve 5 GB trafik bant genişliği sunuyor. En yüksek seviyeli Platinum paketi bile sadece 2GB disk alanına ve 20GB veri aktarımına kadar çıkar. Bu, burada paylaşılan barındırma planlarında medya ağırlıklı web sitelerini barındıramayacağınız anlamına gelir.

UnitedHosting-özellikler

Burada paylaşılan barındırma planlarıyla aşağıdaki özellikleri standart olarak alırsınız:

 • % 100 kesintisiz çalışma HDS’si
 • PHP 5 desteği
 • Anında yedeklemeler
 • FTP ve SSH erişimi
 • Sınırsız alt etki alanları ve MySQL 5 veritabanları
 • Özel IP adresleri

Kaydolmak kolaydır. Hesabınız, sipariş verdiğinizde ve ödeme yaptığınız anda etkinleşir. Her planla, bir cPanel kurulumuna bir tek tıklamayla yükleyici blog’unuzu veya web sitenizi, diğerleri arasında WordPress ve Drupal gibi açık kaynaklı CMS’leri kullanarak ayarlamanıza olanak tanır. Üstelik, UnitedHosting web sitesi dosyalarınızı ve e-postalarınızı günde birkaç kez yedekler.

Özel RAM, depolama alanı ve kusursuz çalışma süresi, o zaman düşün burada yüksek performanslı özel sunucular.  Kararlı ve güvenli olan bu sunucular güçlü donanımlar üzerine kuruludur ve lisanslı yazılım içerir. Çift Intel Xeon E5 veya Intel Xeon E3 işlemcilerde çalışan sunucular arasında seçim yapabilirsiniz. Sunucunuzla MySQL DB’leri, sınırsız posta kutuları ve park edilmiş alanlar gibi ekstralar da elde edersiniz.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, UnitedHosting maliyetini tam özelliklerle eşleştirir. Paylaşımlı barındırma ile bir ton kaynak alamazsınız, ancak en azından harika avantajlar elde edersin sınırsız alt alan adı, MySQL veritabanı ve özel IP adresleri gibi.

UnitedHosting’in gizli ücretleri yoktur, ancak özel sunucular için kurulum ücretleri talep ederler. Listelenen fiyatlara KDV dahil değildir, böylece bir paket sipariş ettiğinizde biraz daha fazla ödeme yapabilirsiniz..

Bu şirketin müşterileri ilk tekliflere ikna etmemesi ve daha sonra fiyatları daha sonra değiştirmemesi hoşuma gidiyor (diğer birçok barındırma sağlayıcısında olduğu gibi). Burada kaynak sınırlamalarından hoşlanmama rağmen, en azından paylaşılan sunucularda “fazla satış yok” politikası var. Uzun vadede, bu size web siteniz için daha iyi performans vermelidir.

15 dakikalık ortalama yanıt süresiyle UnitedHosting, gördüğüm en duyarlı destek ekiplerinden birine sahip. Şirketin kurum içi teknik ekip 7/24 hizmetinizdedir e-posta, canlı sohbet ve telefon yoluyla.

UnitedHosting

Ancak bir uyarı: UnitedHosting aracılığıyla paylaşılan barındırma satın almaya çalıştığımda, şirketin SSL sertifikasının süresi doldu. Bu konuda müşteri desteğiyle iletişime geçtim. Canlı sohbet aracısı hemen alınırken, sadece güvenlik uyarısını atlamamı ve yine de satın almaya devam etmemi söyledi..

Bu endişe için büyük bir neden: şirket web sitesinin güvenliğini güncel tutmazsa, müşterilerinin barındırdığı sunucular hakkında ne söylenebilir? Bu nedenle, şirket en azından çıplak bir şekilde SSL sertifikasını yenileyinceye kadar dikkatli davranırım..

UnitedHosting’in maliyeti nedir? UnitedHosting, 8 $ ‘dan 22 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi UnitedHosting planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. UnitedHosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve UnitedHosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
UnitedHosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? UnitedHosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, UnitedHosting’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

UnitedHosting rekabete nasıl uyuyor??

On yıldan fazla bir süredir var olan UnitedHosting, pazarını çok iyi anlıyor. Şirket, performans ve güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış uygun fiyatlı paylaşımlı barındırma planları ve ölçeklenebilir VPS altyapısı sağlar.

UnitedHosting, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • 7/24 müşteri desteği
 • Tamamen yönetilen özel barındırma hizmeti
 • Hız için optimize edilmiş sunucular
 • % 100 ücretsiz web sitesi geçişi

Eksileri

 • Ek% 20 KDV
 • PHP sürüm 5’e kadar
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me