Basitçe Hosting ve Sunucular Review 2020 – İstatistikleri görün!

Basitçe Barındırma & Sunucular, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


PoundHost Internet Limited ticaret adı olarak, Basitçe Hosting & Sunucular, hosting sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2001’deki kuruluşundan bu yana, son teknoloji Tier 3+ veri merkezlerinde bulunan ileri teknoloji bulut, VPS ve özel sunucu çözümlerinde uzmanlaştılar. Ana veri merkezleri İngiltere’nin Reading şehrinde bulunmaktadır; ancak Dada Grubu’nun bir parçası olarak Hong Kong, Kanada ve İtalya’daki diğer merkezlere de dokunabilirler.

image1

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Üst düzey bir hizmet olarak, Simply Hosting ile paylaşılan barındırma sağlayıcılarının tipik temel özelliklerinin çoğunu bulamazsınız & Sunucular. Örneğin, alan adı kayıt hizmetleri sağlamazlar; zaten kendi web sitenize sahip olduğunuzu varsayarlar ve sadece bir VPS, bulut sunucusu veya özel sunucu çözümüne kadar ölçeklendirmek isterler. Ancak, birkaç temel hizmet daha var:

 • SSL sertifikaları
 • E-posta barındırma
 • Yedekler
 • CPanel veya Plesk seçiminiz

Onların SSD VPS ve bulut sunucu planları en iyi seçeneğinizdir, paylaşılan barındırma hizmetinizden yeni sürüme geçmek istiyorsanız ancak henüz özel bir sunucu için yüksek ücret ödemek istemiyorsanız. Bunlar son derece özelleştirilebilir, basit, yüksek kaliteli bir barındırma çözümünden büyük iş yüklerini kaldırabilecek karmaşık, yüksek performanslı bir sunucuya.

Sınıfının en iyisi bir barındırma sağlayıcısı olarak, Basitçe Barındırma hizmetinin bir dizi premium özelliği vardır:

 • WordPress: Birçok premium barındırma hizmeti WordPress ile uğraşmaz. Bununla birlikte, Simply Hosting hala birçok müşteri için harika bir haber olacak WordPress (ve Plesk WordPress Toolkit) ile üst düzey bulut sunucuları ve VPS planları sunuyor..
 • Kolokasyon: Dünyanın dört bir yanındaki birden fazla olanak ile Simply Hosting, en üst düzeyde veri koruması, artıklık ve kullanılabilirlik ile sunucu konumlandırma hizmetleri sunar.
 • Yük dengeleme teknolojisi: Bu, sunucularınızın yüksek kullanılabilirliğe sahip olmasını ve yoğun trafik dönemlerinde bile daha iyi esneklik ve yanıt sürelerine sahip olmasını sağlar.

Premium bir barındırma sağlayıcısı olarak, standart bir barındırma hizmeti ile karşılaştırıldığında Simply Hosting çözümünüzü çalıştırmak o kadar kolay olmayabilir. Bununla birlikte, Simply Hosting, ürünlerinizi yapılandırmayı ve makinelerinizi hazır hale getirmeyi çok basit ve kolay hale getirmek için büyük çaba harcadı.. Yerinde destek personeli de karşılaşabileceğiniz sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Tier 3+ veri merkezleri, tutarlılık ve üstün performans için% 100 güç garantisi ve% 99,999 kesintisiz çalışma SLA’sı ile en son teknolojiye sahip donanımları kullanır.

Fiyatlandırma ve Destek

Basitçe Barındırma & Sunucular, yüksek kaliteli özel ve bulut sunucu ürünleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Gibi, ürünlerinin kalitesinin yeterli olduğuna inanan herhangi bir geri ödeme yapmazlar. Ancak, daha fazla esneklik için en azından aylık ve yıllık faturalandırma şartları sunarlar.

 • WordPress VPS Barındırma: Bu bulut tabanlı WordPress çözümleri Plesk WordPress Toolkit, SSD depolama alanı ve yükseltilebilir bant genişliği ile birlikte gelir. 4 veya 8 GB RAM, 80 veya 160 GB depolama alanı ve aylık 5 veya 10 TB bant genişliği sağlayan iki seçenek vardır..
 • VPS SSD: Bunlar ayrıca cPanel veya Plesk kontrol paneli seçiminizle birlikte gelen bulut sunucusu planlarıdır. Bir veya dört vCPU, 1 ila 8 GB RAM, 20 ila 160 GB SSD depolama alanı ve daha yüksek katmanlı planlarla işletim sisteminiz olarak Windows 2016 veya Linux seçiminizi sunan özel bir çözüm bulabilir veya mevcut dört plan arasından seçim yapabilirsiniz..
 • Özelleştirilebilir Bulut Sunucusu: Daha da kesin olmak istiyorsanız, vCPU’larınızı, RAM’inizi, depolama alanınızı ve bant genişliğinizi özelleştirebilir, ayrıca işletim sisteminizi ve kontrol panelinizi seçebilirsiniz. Sunucunuzun her yönünü ayarladığınızda paket ücretini hemen hesaplarlar.
 • Adanmış sunucu: Debian, Ubuntu, Fedora ve Windows Server 2016 dahil olmak üzere birçok farklı işletim sistemi arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm planlar ücretsiz kurulum,% 99,999 kesintisiz çalışma SLA’sı, garantili on dakikalık bilet yanıt süresi, yedekli altyapı ve isteğe bağlı SSD’ler. Sınırsız bant genişliği için 2 ila 8 TB depolama, 4 ila 64 GB RAM ve 5 TB sunan altı yapılandırma vardır. Alternatif olarak, özel bir yapılandırma isteyebilirsiniz.
 • Sunucu Paketleri: Bunlar, benzersiz gereksinimleri olan kullanıcılar için uyarlanmış Dijital Ajansları veya Web Geliştirici planlarıdır.

Planlarını uygun fiyatlı ve pazar aralığında buldum. Çok dik fiyatlı olmayan özel sunucu paketleri bile var, bu nedenle bu kurumsal düzeyde çözümlere yükseltme yapıyorsanız çok fazla bir sıçrama olmaz.

Tüm planlar birlikte gelir 7/24/365 destek, yerinde servis teknisyenleri tarafından destek biletleri, e-posta veya telefon yoluyla sağlanır. Tüm biletlere on dakika içinde cevap vermeyi ve tüm çağrıları bir dakika içinde cevaplamayı vaat ediyorlar. Onlara canlı sohbet yoluyla da ulaşabilirsiniz. Destek personeli son derece yetenekli ve profesyoneldir ve ortaya koyduğum sorunların çözümü uzun sürmedi. Simply Hosting ile kesinlikle kendimi rahat hissettim & Bu nedenle sunucular.

Basitçe Barındırma & Sunucular rekabete uyuyor?

Simply Hosting’te sunulan barındırma performansı ve kalitesi & Sunucular reddedilemez. Üst düzey adanmış ve bulut barındırma arıyorsanız, veri merkezleri, özellikler ve fiyatlar açısından birkaç daha iyi şirket var.

Basitçe Barındırma & Sunucular makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Küresel konumlandırılmış Katman 3+ veri merkezleri
 • Uygun fiyatlı bulut sunucusu ve VPS çözümleri
 • % 100 güç ve% 99,999 kesintisiz çalışma HDS’si
 • Özel çözümler mevcut

Eksileri

 • Temel paylaşılan barındırma planı yok
 • Yeni başlayanlar için değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map