Bana Hosting İnceleme 2020 – Paranıza değer mi?

2007 yılında kurulan BanaHostings, dünya çapında binlerce İngilizce ve İspanyolca konuşan müşteriye hizmet vermektedir. rekabetçi paylaşılan barındırma hizmetleri alan adı tescil ve bayi çözümleri ile birlikte. Şirketin ABD ve Avrupa’da veri merkezleri var.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

BanaHosting’in paylaşılan barındırma planları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler sunar:

 • cPanel ve Softacalous
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Sınırsız bant genişliği
 • 7/24 güvenlik izleme
 • PHP, MySQL, Perl
 • FTP hesapları
 • DDoS koruması
  Bana Hosting

Orada her barındırma hizmeti huzur sizi garanti edemez. Bazıları% 99,99 çalışma süresi sunduğunu iddia ediyor, ancak her zaman söylediklerine güvenemezsiniz. BanaHosting, birden fazla yedekli ağ bağlantısını destekleyen son teknoloji ürünü bir veri merkezine yatırım yapmıştır. Barındırma işleminizle birlikte, ModSecurity ve Hotlink koruması gibi web güvenlik araçlarına ek olarak e-posta hesapları ve web metrik araçları da alırsınız.

BanaHosting ile ilgili sevdiğim bir şey varsa, sunucularınızın konumunu seçme özgürlüğünüz var. Eğer istersen özel IP’ler, iki seçenek vardır: ABD ve Avrupa. En iyi yanı, barındırma hesabınızın altındaki tüm alanlarda sınırsız SSD disk alanı ve ücretsiz SSL elde etmenizdir.

Basit bir web sitesi kurmak ister misiniz? RVSiteBuilder kullanmanızı öneririz. Web sitenizi tasarlamanızı ve özelleştirmenizi sağlayan sezgisel bir web uygulamasıdır. Çeşitli endüstrilerdeki 1000 şablondan birini seçin. Metin ve resim ekleyebilir, sütunlar ve tablolar oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Siteniz birkaç dakika içinde çalışır durumda olabilir.

BanaHosting cPanel ile birlikte gelir Softacalous, premium sürümde 100+ komut dosyası veya lite sürümde 60 komut dosyası bulunan kullanışlı bir yükleyici. Elle veritabanı oluşturma zahmetine girmeden içerik yönetim sistemleri, forumlar, bloglar, e-mağazalar, wiki’ler, CRM’ler ve fotoğraf galerileri kurmanıza ve yapılandırmanıza olanak tanır.

Fiyatlandırma ve Destek

Dört farklı paylaşılan barındırma planı vardır. Temel olana denir Bana-Starter Deluxe. Bu plan bir web sitesini destekler ve sınırsız bant genişliği, sınırsız SSD disk alanı ve alan adınız için ücretsiz SSL içerir. Ayrıca,% 100 ücretsiz web sitesi geçişi elde edersiniz, yani destek ekibi alan adı transferi, dosya transferi ve veritabanı transferleriyle ilgilenir, böylece yeni barındırma hesabınıza hızlı ve kolay bir şekilde yerleşebilirsiniz.

Bana-Professional Deluxe temel planın tüm özellikleri ile birlikte gelir, ancak sınırsız web sitelerinin ek avantajı ile birlikte gelir. Ayrıca Avrupa’daki ve ABD’deki sunucu konumları arasında seçim yapabilirsiniz.Bu plan% 100 WordPress uyumludur, böylece WordPress web sitenizi oluşturabilir ve kolayca özelleştirebilirsiniz.

Bana-Kurumsal Deluxe nihai plan. Diğer ikisinden daha fazla CPU gücü ve daha fazla bellek alanı sunar. Ayrıca, bu plan daha fazla süreçle başa çıkabilir. Farklı ürünler için birden fazla web siteniz varsa bu plana gitmenizi tavsiye ederim.

Bana Hosting’in maliyeti ne kadardır? Bana Hosting 5 ila 10 $ arasında planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Bana Hosting planını almalıyım? Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Bana Hosting, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir veBana Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
Bana Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Bana Hosting en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ama bu, Bana Hosting’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcısı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Bana Hosting rekabete nasıl uyuyor??

BanaHosting müşterilerine zengin özelliklere sahip hosting planları sunan üst düzey bir barındırma hizmetidir. Çok sayıda yönetilen hizmetle, paranız için iyi bir değer sunarlar.

BanaHosting makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • % 99,99 kesintisiz çalışma garantisi
 • 30-gün para iade garantisi
 • 7/24 destek ekibi
 • Kolay web sitesi oluşturucu

Eksileri

 • Yıkıcı bakım
 • Canlı sohbet mevcut değil
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me