AwardSpace Review 2020 – Denemeye Değer Mi?

AwardSpace-mine


AwardSpace ücretsiz bir barındırma hizmeti için kötü olmasa da, yeni başlamış olsanız bile zamanınızı ücretsiz barındırma ile harcamamanızı öneririz. Yavaş yükleme hızları, çok fazla kesinti süresi ve müşteri desteği ile uğraşmanız gerekecek ve daha sonra sitenizi farklı bir ana bilgisayara taşımak gerçek bir acı olabilir. İle inanılmaz bir fiyata yüksek kaliteli hosting alabilirsiniz arasi, Örneğin.

AwardSpace 2003 yılından beri web hosting sektöründe. O zamandan beri bu alanda çok fazla uzmanlık geliştirdiler ve şimdi ABD, İngiltere ve Avrupa’nın bazı bölgelerinde 2.500.000’den fazla müşteriye web hosting sağlıyorlar. Özellikle, kullanıcıların ücretsiz bir web sitesi oluşturucusuna ve zaman sınırı olmadan% 100 reklamsız bir web sitesine erişmesine izin veren ücretsiz web barındırma hizmetleriyle tanınırlar..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

AwardSpace kullanıcılarına web sitelerini oluşturmak için bir dizi araç sağlar. Ücretsiz kullanıcılar Zacky Web Sitesi Oluşturucu’ya erişebilir, bir dizi premium tema ile geliyor yeni başlayanlar için mükemmel web sitelerini hızlı bir şekilde çalışır hale getirmek için. bir tek tıklamayla uygulama yükleyici, WordPress ve Joomla’nın kolay kurulumunu sağlar!, bugün endüstrideki en popüler içerik yönetim sistemlerinden ikisi. Bunun da ötesinde, ücretsiz kullanıcılar 1GB SSD depolama alanı, aylık 5GB bant genişliği, 1 MySQL veritabanı ve ortalama% 99.9 ağ çalışma süresi elde eder. SSD depolaması özellikle dikkat çekiciydi, Birçok ücretsiz barındırma sağlayıcısı SSD yerine düzenli HDD depolama alanı sunacağından.

Ancak, her ücretsiz hosting planında olduğu gibi belirli sınırlar vardır. Kullanıcılar web sitelerine yeterli miktarda trafik almaya başladığında veya daha fazla multimedya yüklemek istediklerine karar verdiklerinde, 1 GB depolama alanı ve aylık 5 GB bant genişliği yetersiz olabilir. neyse ki, AwardSpace ayrıca bir dizi premium hosting planına sahiptir.

Paylaşılan barındırma planlarıyla başlayalım. Bunlar ile birlikte gelir:

 • Sınırsız depolama alanı ve bant genişliği
 • E-mail adresleri
 • Ekstra veritabanları
 • Daha iyi web sitesi yükleme süreleri
 • Geliştirilmiş sunucu performansı

Giriş seviyesi Temel paylaşılan barındırma planı, küçük web siteleri, bloglar ve portföy web siteleri için idealdir: bu son derece uygun fiyatlı plan, hesap başına barındırılan iki alandan oluşan bir sınır, 7/24 destek ve ayda 15.000 ziyaretle birlikte gelir. Bununla birlikte, ücretsiz bir alan adı kaydı ile gelmiyor – bunun için en azından Web Pro Plus planını seçmeniz gerekecek.

Spektrumun en yüksek ucunda, her hesap için barındırılan sınırsız sayıda alan, yaşam için iki ücretsiz alan adı kaydı, 1 saatlik garantili maksimum yanıt süresi, ve ayda 150.000 ziyaret.

AwardSpace

Sunucularından daha da yüksek performans isteyen işletmeler, uygun fiyatlı VPS bulut barındırma planlarını da tercih edebilirler. Başlangıç ​​VPS planı, 25 GB depolama alanı, 2 TB’lık aylık trafik, 50 Mb / sn bağlantı noktası hızı ve 1 IP adresi ile birlikte gelir. Bununla birlikte, bu VPS planlarının yönetilmediğini unutmayın, bu yüzden bunları tam olarak kullanabilmek için biraz teknik bilgiye ihtiyacınız olacak.

Fiyatlandırma ve Destek

Fiyatlandırma, AwardSpace’in en çok öne çıktığı yerdir. Onların ücretsiz plan yeni başlayanlar için mükemmel web sitesi oluşturma içine girmeye başlayan, ama onların Premium ücretli planlar da oldukça uygun fiyatlı ve kullanıcı dostudur. Onlar ücretli barındırma planlarında sık sık indirim uygular, Bu da piyasadaki diğer planları yenmek için fiyatlarını önemli ölçüde düşürüyor – bu yüzden sektörde bu kadar popülerlik kazanıyorlar.

Ancak promosyon fiyatlarının yalnızca bir yıl için geçerli olduğunu unutmayın. Bundan sonra, fiyatlar gülünç bir oranda artabilir ve planlarını rekabetin geri kalanıyla (ve hatta biraz daha yüksek) eşit hale getirebilir. Bununla birlikte, pakete dahil olanlar göz önüne alındığında, normal oranları hala makul.

AwardSpace ayrıca paylaşılan barındırma planlarında 30 günlük para iade garantisi sunar, böylece hizmetlerini risk almadan deneyebilir ve şirketin gerçekten sizin için olup olmadığını görebilirsiniz..

AwardSpace destek

AwardSpace çok kapsamlı müşteri desteği sağlar. Ücretsiz planda, kullanıcılar 7/24 desteğe erişebilir, tepki süreleri genellikle ücretli planlardan daha yavaştır, ki bu anlaşılabilir bir durumdur.. Bununla birlikte, ödemeli plandaki müşterilerin sorularına bir saat içinde yanıt almaları garanti edilir – ve çoğu zaman, destek ekibinin ortalama yanıt süresi 15 dakikadır. AwardSpace ayrıca bir SSS ve ücretsiz video eğitimleri sunar. Merkez ofisleri Almanya’dadır, ancak tüm müşteri destek personelinin İngilizce konuştuğundan emin olabilirsiniz.

AwardSpace’in maliyeti nedir? AwardSpace 0 ile 10.04 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi AwardSpace planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. AwardSpace daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve AwardSpace’ten bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
AwardSpace’in müşteri desteği ne kadar iyi? AwardSpace en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, AwardSpace’in radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

AwardSpace yarışmaya nasıl uyuyor??

AwardSpace, başlangıç ​​işletmeleri, hobi blogları veya web siteleri için mükemmel bir müşteri desteği ile ucuz ama kaliteli bir web barındırma hizmeti arayan bireyler ve işletmeler için mükemmel bir seçimdir.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • Ödeme yapan müşteriler için ortalama 15 dakikalık yanıt süresi
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu ve tek tıklamayla uygulama yükleyici
 • Ölçeklenebilir barındırma planları

Eksileri

 • Promosyon fiyatları sadece bir yıl geçerlidir
 • Temel paylaşılan barındırma planında ücretsiz alan yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map