ASPHostPortal Review 2020 – Bilmeniz Gerekenler

asphostportal anaEğer aceleniz varsa ve sadece sonuçta istiyorsanız: ASPHostPortal ile aynı fiyata 7/24 destek ile çok daha iyi sunucular alabilirsiniz Hostinger, öyleyse neden rahatsız ediyorsun?!


ASPHostPortal, Linux paylaşımlı barındırma planları artı bulut barındırma, bayi barındırma, e-posta barındırma ve etki alanı kaydı gibi ilgili hizmetleri de sağlayan uzman bir Windows ASP.NET barındırma sağlayıcısıdır.

Bu şirket kendisini “1 numaralı Tavsiye Edilen Windows ve ABD’de ASP.NET Spotlight Barındırma Ortağı” olarak pazarlamaktadır ve 50.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapmaktadır. On yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Avustralya’da 12 veri merkezine sahiptir. Web sitesi İngilizce.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

asphostportal 1

giriş seviyesi “Host Intro” Windows paylaşımlı barındırma planı 1 GB disk alanı, 10 GB aylık bant genişliği ve bir web sitesi için barındırma içerir. Bu plan herhangi bir veritabanı veya e-posta depolama alanı içermiyor. Sonraki “Host One” paylaşılan Windows planı 5 GB SSD depolama alanı, 60 GB aylık bant genişliği, iki MSSQL veri tabanı, üç MySQL veri tabanı, 500 MB e-posta depolama alanı ve sınırsız veri tabanı barındırma hizmeti sunar.

Açısından Windows bulut barındırma, Birinci Seviye plan 2 GB SSD disk alanı, 20 GB aylık bant genişliği, bir MSSQL veritabanı, bir MySQL veritabanı, 200 MB e-posta depolama alanı, 250 MB’a kadar RAM ve sınırsız web sitesi barındırma.

Var dört paylaşılan Linux planı. En ucuz “Giriş” planı 5 GB SSD depolama alanı, 15 GB aylık bant genişliği, üç MySQL veritabanı, sınırsız e-posta hesabı ve üç web sitesi için barındırma içerir. Daha pahalı Linux planları, web sitesi turbo hızlandırma, ücretsiz isteğe bağlı yedekleme, SEO ve Cron optimizasyonu gibi ek özelliklerle birlikte gelir.

Aşağıdaki özellikler tüm paylaşılan barındırma çözümlerinde ortaktır:

 • Ücretsiz yazılım kurulumu
 • SSD depolama
 • 7/24 antivirüs taraması
 • Her gece veri yedeklemesi
 • DDoS saldırı yanıtı
 • 30-gün para iade garantisi
 • Ücretsiz SSL desteği

ASPHostPortal, Washington D.C., Toronto, Amsterdam, Londra, Paris, Frankfurt, Milano, Hong Kong, Singapur, Melbourne, Chennai ve Sao Paulo’da bulunan 12 dünya standartlarında veri merkezini kullanmaktadır. Bu tesisler yedekli, yüksek hızlı ağ bağlantılarına ve yüksek teknoloji soğutma ve yangın söndürme sistemlerine sahiptir. Yetkili yöneticiler ve ağ mühendisleri tarafından 7/24/365 çalışanlar.

% 100 web sitesi çalışma süresi , müşterilerin web sitelerini birden çok coğrafi düğümden yük devretme açısından izleyen DNS yük devretme tarafından sağlanır. Bir web sitesi yüklenemediğinde, ASPHostPortal trafiği yedek bir IP adresine veya sunucuya yeniden yönlendirmek için DNS kayıtlarını otomatik olarak değiştirir. Bu ücretli aylık bir hizmettir.

Fiyatlandırma ve Destek

asphostportal 2

ASPHostPortal en paylaşılan barındırma çok uygun Amerikalı ve uluslararası rakiplerle kıyaslandığında. Onun Windows “Intro” paylaşılan barındırma planı ayda bir fincan kahve ile aynıdır, beş yıllık bir dönem seçilirse fiyatın yarıya indirilmesi. ancak, veritabanı ve e-posta desteği için en azından “Ana Bilgisayar” planına ihtiyacınız olacaktır yani hala çok rekabetçi ayda bir fast food yemeği pahasına.

SSD tabanlı Linux planları da rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır, ve bu inceleme sırasında, bir kupon kodu size bulut barındırma veya bayi barındırma ile ücretsiz alan adı.

Paylaşılan barındırma planları üç aylık, yıllık, üç yıllık ve beş yıllık dönemler halinde satın alınabilir. % 14 ile% 43 arasında daha uzun vadede iskonto.

7/24 müşteri desteği e-posta biletleme yoluyla ele alınır. Şirketle iletişime geçtiğim gün aynı yanıtı aldım.

ASPHostPortal’ın maliyeti nedir? ASPHostPortal 1 $ ‘dan 11 $’ a kadar planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi ASPHostPortal planını almalıyım? Benim önerim daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. ASPHostPortal daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve ASPHostPortal’dan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
ASPHostPortal’ın müşteri desteği ne kadar iyi? ASPHostPortal en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, ASPHostPortal’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

ASPHostPortal, rekabete nasıl uyuyor??

ASPHostPortal, dünya çapında veri merkezlerine sahip bir Windows ASP.NET barındırma uzmanıdır. Dikkate değer özellikleri arasında SSD depolama alanı, ücretsiz bir alan adı, 30 günlük para iade garantisi ve e-posta biletleme yoluyla 7/24 müşteri desteği bulunmaktadır.

Bir karar vermeden önce, bazılarına göz atmanızı öneririz. tavsiye ettiğimiz alternatif hosting şirketleri.

Artıları

 • Kupon kodu ile barındırma ile ücretsiz alan adı
 • Hızlı SSD depolama
 • Dünya çapında birkaç veri merkezi
 • 30-gün para iade garantisi

Eksileri

 • Telefon veya canlı sohbet desteği yok
 • Satıcının web sitesinde müşteri destek bilgisi yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me