Alpha Net Review 2020 – Akıllıca Bir Yatırım mı?

Alfa AğıAlpha Net, sadece büyük markalar için uygun olmayan küçük bir hosting şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Alpha Net hızlı ve güvenilir bir web hosting firmasıdır kurumsal web barındırma ve alan adı kayıt hizmetleri yerel ve uluslararası müşterilere. İngiltere ve ABD’deki veri merkezleri ile, kendi altyapılarına sahip olan ve kendi şirketlerini yöneten birkaç Bangladeş barındırma şirketinden biridir.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Alpha Net güçlü bir altyapıya sahiptir. Çift Dört Çekirdekli Xeon sunucuları ile SSD gelen yedek güç kaynağı ile modern veri merkezlerinde barındırılan depolama alanı bağımsız ızgaralar hepsi UPS ve Bekleme jeneratörleri tarafından desteklenmektedir. Alpha Net’ten bekleyebileceğiniz diğer özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Sınırsız bant genişliği
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • TLD’ler ve ülke alanları
 • SSD Depolama
 • Eklenti alanları & Alt Alanlar
 • Ücretsiz ve premium SSL sertifikaları
 • RAID 10 SSD Depolama

alfa-net-özellikler

Paylaşılan barındırma ile başlayarak, Linux hosting ve Windows hosting planları RAID 10 SSD depolama alanı ile. On adede kadar MYSQL veritabanı oluşturabilseniz de, yalnızca bir PHP barındırabilirsiniz & MySQL web sitesi hesabınızda. Aboneliğiniz web tabanlı POP3 / IMAP e-posta hesaplarına erişim içerir.

Eğer istersen veritabanına dayalı birden çok web sitesine ev sahipliği yapma, Kurumsal hosting planlarına kaydolmanızı öneririm. SSL, özel bir IP adresi ve büyük e-posta depolama alanı içeren özel uygulama havuzu ile birlikte gelirler. Tamamen ölçeklenebilir, barındırma işinizle organik olarak büyüyebilir. Temel kurumsal paketleriyle (sadece suları test etmek için) başlayabilir, ardından daha fazla depolama alanı, bant genişliği, veritabanları ve e-posta hesaplarıyla gelen premium kurumsal plana ölçeklendirebilirsiniz..

cPanel tüm hosting hesapları için birincil kontrol panelidir. Yönetici panelinden e-posta hesapları oluşturabilir ve yönetebilir, alt alan adları ekleyebilir, web dosyalarını içe aktarabilir, veritabanları oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Komut dosyası yükleyicilerini kullanarak, birkaç tıklamayla 275’den fazla komut dosyası dağıtabilirsiniz.

ASP.NET barındırma PHP ve MYSQL desteği ile web geliştiricileri veya ASP veya ASP.NET uygulamalarının tümü için geliştirici dostu barındırma arayan şirketler de mevcuttur. Kullanıcılar kontrol panelinden sanal dizinler oluşturabilir ve birden fazla uygulama çalıştırabilir. Özel bir IP adresi ve uygulama havuzu ile birlikte gelir. Kritik görev uygulamalarını barındırmak istiyorsanız, sağlam uygulama barındırma hizmetlerine gidin.

Bir işletmeyi özel kaynaklara veya daha fazla yapılandırmaya ihtiyaç duyduğunuzdan işletiyorsanız, SSD destekli VPS çözümler, özellikle Windows VPS barındırma ve Linux VPS hosting. Özel sunucular da her iki platformda da mevcuttur. Alpha Net ile ilgili en iyi şey, VPS’leri altında yönetilen ve kendi kendini yöneten planlar sunmalarıdır. Uygulamalı bir kişiyseniz, sunucularınızın sorumluluğunu alabilirsiniz, ancak ana işinize odaklanmak istiyorsanız, onların yerinde teknisyenleri ve mühendisleri sizin için sunucu yönetimini işlemekten memnuniyet duyacaktır..

Alpha Net, karmaşık BT projeleri ve trafik yoğun web siteleri için düşük maliyetli özel sunucular da sağlar. 128 GB’a kadar RAM’e sahip Xeon E3-V3 işlemciler tarafından desteklenmektedir. Tercih ettiğiniz işletim sistemini (Linux veya Windows) yükleyebilir ve birden fazla web sitesini barındırmak için bölümleyebilirsiniz. Performans ve güvenlik göz önünde bulundurularak tasarlanan sunucuları, yoğun trafiği sorunsuz bir şekilde halledebilir. Tam root / yönetici erişimine sahip olursunuz. Kurumsal kontrol panelleri sayesinde tüm barındırma hizmetlerinizi merkezi bir yerden yönetebileceksiniz..

Tüm hosting planları da e-Ticarete hazır. Mağazanızı Zen Cart, CubeCart veya OsCommerce gibi açık kaynak uygulamalarından herhangi birini kullanarak bir ürün kataloğu ile kurabilirsiniz; PayPal veya yerel banka havalesi gibi istediğiniz bir ödeme ağ geçidine entegre edin; ve tüm çevrimiçi işlemleri özel SSL ile güvenceye alın.

Fiyatlandırma ve Destek

Alpha Net’teki adamlar uygun fiyatlı olduklarını söylediklerinde, onlara inanmanız daha iyi olur. Bazıları var Bangladeş’te en ucuz web hosting ve yönetilmeyen VPS planları.  Şimdilik, yalnızca yıllık hosting planlarına ve daha uzun süreli kaydolabilirsiniz. Ayrıca, performansınızı artırmak için barındırma kaynaklarınızı, özellikle de depolama alanını ve RAM’i ölçeklendirebilirsiniz. Barındırma çözümlerinin kalitesinden o kadar emindir ki, her planı bir 30-gün para iade garantisi. Bir sipariş verdiğinizde, PayPal, bKash, DBBL mobil bankacılık veya banka havalesi.

Alpha Net, müşteri soruları ve sorunları ile başa çıkmak için 7/24 hazır olan çok iyi bir teknik destek ekibine sahiptir. Onlara ulaşmak için bir destek bileti gönderin. Dan başka destek bilet sistemi, ayrıca e-posta yoluyla ve sırasıyla ABD ve Singapurlu telefon numaraları üzerinden de çağrılabilir. Sorunları kendi başınıza halletme yetkiniz varsa, sorunları giderirken ve çözerken bilgi tabanları kullanışlı olacaktır.

Alpha Net rekabete nasıl uyuyor??

Alpha Net, güvenilir bir ürün arayan müşteriler için iyi bir seçimdir alan adı kayıt kuruluşu & barındırma hizmeti sağlayıcısı uygun fiyatlı hosting paketleri ve iyi müşteri desteği ile Bangladeş’te.

Alpha Net makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Risksiz barındırma paketleri
 • SMTP ile sınırsız POP3 e-postası
 • Cheap hosting planları
 • Sınırsız MySQL veritabanı

Eksileri

 • Canlı sohbet servisi yok
 • Aylık sözleşme yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me