Alibaba Hosting Review 2020 – Fena değil, ama Daha İyi Gördük

alibabahost anaMerkezi Bangalore, India, AlibabaHost 2008 yılında kuruldu ve şu anda hizmet vermektedir dünya çapında binlerce müşteri. Onlar bir .. sahip Romanya, İsviçre, İsveç, Almanya ve Hollanda’da bulunan sunucularla küresel ağ. Web siteleri ve destek İngilizce olarak verilmektedir.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

alibabahost 1

AlibabaHost, paylaşılan barındırma, WordPress barındırma, Linux ve Windows tabanlı VPS ve özel sunucular dahil olmak üzere çok çeşitli barındırma hizmetleri sağlar. Standart olarak, paylaşılan barındırma planları aşağıdaki özelliklerle gelir:

 • % 99,9 kesintisiz çalışma HDS’si
 • R1Soft yedekleri
 • RAID10 SAS HDD depolama alanı
 • Hesap başına iki ila altı web sitesi barındırılıyor
 • SSL sertifikaları ek ücrete tabidir
 • Ölçülmemiş veri aktarımı

AlibabaHost, web sitenizin kullanılabilir olmasını sağlamak için Seviye I ağ sağlayıcılarını ve yedekli çok bağlantılı ağları kullanır ve inanılmaz bir şekilde, paralarını ağızlarının olduğu yere koyarlar. Onlar bir reklam % 100 kesintisiz çalışma garantisi (Hizmet Şartları% 99,9’u belirtmesine rağmen) bir müşterinin karşılaştığı her bir kesinti süresi için ücretsiz bir günlük hizmet.

Ana bilgisayar aşağıdakilerin bir kombinasyonunu kullanır: cPanel, CloudLinux OS, Cloudflare ve Litespeed Web Sunucusu, bu da performansın Linux ve Apache’den dokuz kat daha hızlı olduğu anlamına gelir. Onlar hakkında özellikle takdir ettiğim şey 500 Gbps anti-DDoS koruması ve otomatik kötü amaçlı yazılım taramaları paylaşılan barındırma paketleriyle birlikte verilir: diğer barındırma sağlayıcılarının çoğunda nadiren bulabileceğiniz bir beceri. İhtiyacı olan kullanıcıları hedefledikleri göz önüne alındığında offshore ve DMCA içermeyen web hosting, bu çok önemli.

Hatta bir teklif başlangıç ​​dostu özelliklerin iyi seçimi, tek tıklamayla yükleyici, kolay bir tıkla ve tıkla e-ticaret web sitesi oluşturma aracı ve mevcut bir web sitesini mobil uyumlu bir düzene dönüştürmek için tasarlanmış bir mobil web sitesi üreticisi gibi. Ne yazık ki, MySQL veritabanlarını ve PHP 5.3’ü destekleseler de, daha ileri düzey kullanıcılar için pek çok özellik sunmuyor gibi görünüyor.

Fiyatlandırma ve Destek

alibabahost 2

Onların katma değerli özellikler göz önüne alındığında fiyatlar mükemmel paketlerinde ve açık deniz ve DMCA içermeyen barındırma hizmetlerinde uzmanlaşmış olmaları. Dezavantajları, çok gelişmiş işlevler sunmaz ve alan adı kaydı ve SSL sertifikalarının her ikisi de ek maliyettir.

Planlar satın alınabilir bir, üç, altı, 12, 24 ve 36 aylık dönemler. Daha uzun süreli satın alsanız bile indirim almayacaksınız. Aslında, öyle görünüyor ki üç yıllık bir plan satın alırsanız daha pahalı olun.

Temel planlara sahip olmalarına rağmen, ödeme işlemine ek IP adresleri, günlük yedeklemeler ve yönetim hizmetleri gibi ekleyebileceğiniz adil miktarda özelleştirmeler var. Onların bir “Her zaman para iade garantisi,” yani yapabilirsin herhangi bir zamanda iptal et ve% 100 memnun kalmazsanız, dönemin geri kalanında geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz 7/24/365 canlı sohbet, e-posta veya destek bileti ile – endüstri standartlarına göre oldukça etkileyici. Ayrıca, sorunu desteklemek için konuşmadan sorunu çözmeye çalışmak istiyorsanız, oldukça iyi (fantastik olmasa da) bir bilgi tabanına sahiptirler. Sahip olduğum küçük bir sıkıntı, müşteri hizmetlerini ortalamanın üzerinde bulmuş olmama rağmen, çevrimiçi olduklarını belirttiklerinde bile canlı sohbet operatörünün uzun süreler boyunca yanıt beklemek zorunda kaldım..

Alibaba Hosting maliyeti ne kadardır? Alibaba Hosting 4 ila 10 $ arasında planlar sunmaktadır. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi Alibaba Hosting planını almalıyım? Benim tavsiyem daha ucuz bir planla başlamak. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Alibaba Hosting daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve Alibaba Hosting’den bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz buraya.
Alibaba Hosting’in müşteri desteği ne kadar iyi? Alibaba Hosting, en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, Alibaba Hosting’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

Alibaba Hosting rekabete nasıl uyuyor??

AlibabaHost, iyi fiyatlar ve bir dizi başlangıç ​​dostu özellik ile bulduğum daha iyi offshore barındırma sağlayıcılarından biridir. Ancak, web sitelerinde gelişmiş komut dosyası işlevselliği isteyenler için en iyi seçim değildir..

Artıları

 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • İyi çalışma süresi Hizmet Düzeyi Sözleşmesi
 • DDoS karşıtı saldırı hafifletme dahil
 • Başlangıç ​​dostu özellikler

Eksileri

 • Canlı sohbet desteği yavaş olabilir
 • Paketlerde gelişmiş işlevsellik eksikliği

AlibabaHost ile Üst Sınıf Offshore Hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me