Aldeahost Review 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

2009 yılında kurulan Meksikalı web hosting şirketi AldeaHost bir yaklaşık bir düzine personelden oluşan küçük bir ekip “kahramanca teknik destek”, hızlı sunucu hızları ve yenilikçilikleriyle gurur duyuyorlar. Hizmet yelpazesi, çeşitli paylaşılan barındırma paketleri ve sanal sunucuların yanı sıra web tasarımı ve içerik oluşturma gibi katma değerli hizmetleri içerir. Kendi veri merkezlerinden hiçbirine sahip olmasalar da, ABD ve Hollanda’da 2000’den fazla güçlü müşteri tabanına hizmet vermek için iyi kurulmuş dört veri merkeziyle ortaklık kuruyorlar.


Aldeahost

Özellikleri ve Kullanım Kolaylığı

AldeaHost% 99,5 donanım ve ağ çalışma süresi ile istikrarlı hosting paketleri sunar. Paylaşımlı barındırma altında beş planla AldeaHost, bütçenize uygun seçenekler sunar. Popüler paylaşılan paketlerine kısaca bakalım.

  • Akıllı Yalnızca Hosting – 350MB disk alanı ve tek bir web sitesini barındırmaya uygun aylık 3.5GB bant genişliği ile bu plan, kişisel bir blog veya küçük bir e-ticaret mağazası oluşturan herkes için iyidir.
  • Solo Hosting Mini – Küçük işletmeler için uygun olan bu plan, 1GB disk alanı, aylık 7GB bant genişliği ve sınırsız e-posta ile geliyor.
  • Yalnızca Temel Barındırma – Bu paket tasarımcılar için idealdir ve en fazla iki web sitesi barındırabilir. 10 GB disk alanı, sınırsız e-posta ve aylık 100 GB bant genişliği ile birlikte gelir.
  • Yalnızca Profesyonel Barındırma – 100 GB disk alanı ile bu plan, aylık 500 GB’a kadar trafiğe sahip sınırsız sayıda veritabanı güdümlü web sitesi barındırabilir.

AldeaHost ayrıca iki paylaşılan barındırma planı daha Bu aralıkta, sırasıyla dört web sitesi ve altı web sitesi barındıran birisine uyacak.

Planlarından herhangi birine kaydolduğunuzda, 200’den fazla uygulama içeren tek tıklamayla uygulama yükleyici, bir web sitesi oluşturucu ve ücretsiz otomatik SSL. Ne yazık ki, planlarının hiçbirinde ücretsiz bir alan adı kaydı bulunmuyor. AldeaHost her ay% 99.5 çalışma süresi vaat ediyor; web siteniz herhangi bir ayda yalnızca bir saat kapalı kaldıysa, web sitenize erişilemediği her saat için size 2 haftalık ücretsiz barındırma hizmeti kazandırır..

Yukarı çıkarken, sipariş de verebilirsiniz HDD depolama özellikli yüksek performanslı VPS, Amerikan veri merkezinde ağırlanacak. Bunlar, yükseltilmesi kolay ve birden çok yapılandırma ile birlikte gelen tamamen yönetilen VPS planlarıdır. VPS’nizi kaynak gereksinimlerinize uyacak şekilde ölçeklendirebilir ve herhangi bir kısıtlama olmadan herhangi bir uygulama yükleyebilirsiniz. Tercih ettikleri işletim sistemleri CentOS’tur ve paketin bir parçası olarak cPanel ve WHM’yi ücretsiz olarak dahil etmişlerdir.

Ticari hosting entegre alışveriş sepetleri ile e-ticaret web siteleri kurmak isteyen müşteriler için de geçerlidir. Alternatif olarak, web siteniz için WordPress kullanmayı planlıyorsanız, bu amaç için özel olarak optimize edilmiş sunucuları da vardır. Üç plandan birini seçebilirsiniz – WordPress Smart, WordPress Mini ve Temel WordPress – hepsi SSD depolama, iyi RAM ve web sitenizin hızını artırabilecek güçlü işlemciler içerir.

Fiyatlandırma ve destek

AldeaHost size bir dizi özelleştirilebilir sanal sunucuların yanı sıra iyi fiyatlı önceden hazırlanmış barındırma paketleri. Onları buldum çok makul fiyatlı paylaşılan hosting paketleri, ama onların VPS paketleri daha pahalıydı; ayrıca, faturalandırma şartları plandan plana farklılık gösterir (paylaşılan barındırma yıllık veya aylık olarak faturalanırken, VPS barındırma üç ayda bir faturalandırılır).

Ödeme yaparken, aşağıdakiler gibi bir dizi ödeme seçeneğiniz vardır: PayPal, banka havalesi ve MercadoPago Kartı. Hosting hesabınız, ödemeyi yetkilendirdiğiniz anda etkin hale gelir. Oradan, paylaşılan barındırma müşterileri Hizmeti değerlendirmek için 30 gün – herhangi bir nedenle memnun kalmazlarsa AldeaHost’un altında geri ödeme talep edebilirler. para iade garantisi.

Süper hızlı ve kusursuz barındırma hizmetlerinin arkasında, web sitenizin ve uygulamalarınızın günde 24 saat sorunsuz çalışabilmesi için yerinde sunucuların somun ve cıvatalarına dikkat eden samimi bir teknik destek ekibi bulunmaktadır. Ne yazık ki, bunun ötesinde, müşteri desteklerini iddia ettikleri gibi kahramanca bulamadım: canlı sohbet sadece Meksika çalışma saatlerinde kullanılabilir, telefon operatörleri ve bilet destek sistemleri gibi. Ayrıca, müşteri desteği bu noktada yalnızca İspanyolca olarak sunulmaktadır, bu nedenle yabancı müşteriler bu hizmete erişilemez olabilir. Ayrıca, SSS’lerini ve bilgi tabanlarını yanıtlar için kontrol edebilirsiniz, ancak bunlar tamamen İspanyolca’dır..

Aldeahost rekabete nasıl uyuyor??

Meksika merkezli AldeaHost kesinlikle uygun fiyatlara ve sunucu hızlarına sahip. Bununla birlikte, bundan çok daha fazlasını genişletmek için müşteri desteklerini artırmaları ve daha kurumsal düzeyde planlarının satın alınabilirliğini arttırmaları gerekecektir..

Artıları

  • % 99,5 kesintisiz çalışma garantisi
  • Hızlı sunucular
  • İspanyolca konuşan samimi destek
  • Rekabetçi fiyatlı hosting planları

Eksileri

  • 24 saat destek yok
  • Web sitesi sadece İspanyolca
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me