AfriHost Review 2020 – Gerçekten En İyisi mi?

AfriHost iyi, ama iyi yeterli değil. AfriHost iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


İlk olarak üç lise arkadaşı tarafından küçük bir başlangıç ​​olarak başlayan şey, kısa sürede ödüllü bir web barındırma, geniş bant ve telekomünikasyon sağlayıcısına dönüştü. İlk olarak 2003 yılında ortaya çıktı ve o zamandan beri 250.000’den fazla memnun müşteriye hizmet verdi. 2017’de Güney Afrika’nın PriceCheck’ten En İyi Müşteri Hizmeti Ödülü de dahil olmak üzere yıllar boyunca birçok ödül kazandılar. Veri merkezleri Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde bulunuyor..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Afrihost’un sekiz ana paylaşılan barındırma paketi vardır:

 1. Bronz Ana Sayfa
 2. Gümüş Ev
 3. Altın Ev
 4. Platinum Ana Sayfası
 5. Bronze Pro
 6. Silver Pro
 7. Altın Pro
 8. Platinum Pro

Yapabilirsin Linux veya Windows’u seçin işletim sisteminiz olarak. Linux planları, Windows planlarından daha fazla özellik ve kaynak sunar, Silverlight ve Microsoft SQL veritabanları gibi Microsoft’a özgü özellikler hariç. Ayrıca, hepsi Linux Pro planları bir web sitesi oluşturucuya erişim sunar, Windows Pro planları.

Linux barındırma planları daha yaygın olma eğiliminde olduğundan, buna odaklanacağım. Bronze Home planı sizi aşağıdakilerle başlatır:

 • 1GB veri depolama
 • Sınırsız web trafiği
 • Sınırsız alt alan adı
 • 50 e-posta hesabı
 • 1 MySQL veritabanı
 • Softaculous uygulama yükleyicisi
 • Yedekler

Bu oldukça standart bir giriş seviyesi paketti. temel bir çevrimiçi varlık oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey, ücretsiz .co.za alan adı kaydı da dahil. Bununla birlikte, Afrihost’un paketlerinin bir parçası olarak herhangi bir SSL sertifikası sunmadığını unutmayın, bu nedenle güvenli bir web sitesine ihtiyacınız varsa ekstra ücret ödersiniz.

AfriHost

Spektrumun diğer ucunda, Bronz Ev planının tüm özelliklerinin yanı sıra Platinum Pro planınız var:

 • 50 GB depolama alanı
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Yukarıda adı geçen web sitesi oluşturucu

Sonuçta, Afrihost’un paketleri hızlı, dinamik bir web sitesi kurmak için fazlasıyla yeterli. Ancak, herhangi bir paylaşılan barındırma hesabıyla yalnızca tek bir alan adı barındırın. Birden çok web sitesi kurmayı planlıyorsanız, bulut barındırma paketlerini veya daha iyisini seçmeniz gerekir.

Afrihost ayrıca şunları da sunar: cPanel 11 her paylaşılan hosting paketiyle. Bu, bir web arayüzü aracılığıyla alan adınız (e-posta, dosyalar, yedekleme, FTP, CGI komut dosyaları, web sitesi istatistikleri ve daha fazlası) üzerinde tam kontrol sağlayan her şey dahil web tabanlı bir kontrol panelidir..

Hesabınızı yönetmek için kendilerine ait bir hesap oluşturdular ClientZone yönetim portalı, bir kullanıcı dostu ve estetik açıdan hoş bir arayüz hesabınızda bilgi almanıza ve ihtiyacınız olan her şeyi ayarlamanıza olanak tanır.

Afrihost ayrıca % 100 olağanüstü çalışma süresi garantisi. Tabii ki, bu düzenli olarak planlanan bakım periyotları, kullanım şartlarının ihlali nedeniyle hizmetin askıya alınması veya müşterinin ana sunucuya ISS bağlantısı ile ilgili herhangi bir sorun için geçerli değildir..

Fiyatlandırma ve Destek

Genel olarak, Afrihost’un paketleri Güney Afrika pazarı için rekabetçi fiyat. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Windows paylaşımlı hosting paketleri Linux’larından biraz daha pahalı. Hepsinden iyisi, Afrihost ile anında istediğiniz zaman paketinizi yükseltin veya düşürün ihtiyaçlarınız aniden değişirse.

Afrihost hakkında en sevdiğim yönlerden biri de çift ​​para iade garantisi. Bu, müşteri tabanlarına sağladıkları güvenle ilgili olduğu kadar parayla da ilgili değil. Çoğu web barındırma sağlayıcıları bir aylık para iade garantisi sunarken, Afrihost gerçekten sattıklarına güven duyduklarını bildirmek için kendi yollarından çıkıyor. Var Hizmetlerini test etmek için 60 gün ve tam olarak memnun kalmazsanız, yalnızca ödediğiniz tutarı iade etmez, aynı zamanda tutarı iki katına çıkarırlar. Orada gerçek bir güven var!

Afrihost ayrıca minimum sözleşme süresi gerektirmez. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle başka bir web barındırma sağlayıcısına geçmeye karar verirseniz, Afrihost sürecin mümkün olduğunca düzgün ve kolay olmasını sağlar. Tek yapmanız gereken ayın 23’ünden önce iptal etmek.

Müşteri desteği muhtemelen Afrihost’un en güçlü tarafıdır; onların vizyonu müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı bir şirket yaratmaktı. Yapabilirsin onlara destek bilet sistemleri, e-posta veya telefon yoluyla ulaşın – ikincisi sadece Güney Afrika çalışma saatlerinde kullanılabilir. Onlar ayrıca sahip canlı sohbet, ve – ilgi çekici – bir WhatsApp destek hattı. Alternatif olarak, 220’den fazla makale ve video eğitimi içeren kapsamlı bilgi tabanı.

AfriHost’un maliyeti nedir? AfriHost 3 $ ‘dan 30 $’ a kadar planlar sunuyor. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi AfriHost planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. AfriHost, daha pahalı bir plana geçiş konusunda size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve AfriHost’un bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
AfriHost’un müşteri desteği ne kadar iyi? AfriHost en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmıyor. Ancak bu, AfriHost’un radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

AfriHost rekabete nasıl uyuyor??

Güvenilir altyapı ve mükemmel güvenlik ile Afrihost, Güney Afrika web barındırma söz konusu olduğunda listemin en üstünde yer alıyor. Ancak, içerdiği SSL sertifikası veya özel WordPress desteği eksikliği nedeniyle, e-ticaret web siteleri veya büyük WordPress kurulumları için en iyi seçim olmayabilir..

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Olağanüstü müşteri memnuniyeti oranları
 • Paketlerinizi istediğiniz zaman anında yükseltin veya düşürün
 • Linux Pro paketleriyle kullanılabilen web sitesi oluşturucu
 • Uygun fiyatlar

Eksileri

 • Yalnızca çalışma saatlerinde telefon desteği
 • Paylaşılan barındırma paketleri için yalnızca bir alan destekleniyor
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map