AdPlus Review 2020 – Bilmeniz Gerekenler

adplus anaAdPlus, 2000 yılında hızla barındırma sağlayıcısı olmak için bir web sitesi geliştirme şirketi olarak kuruldu. Binlerce web sitesine hizmet veriyorlar Yunan veri merkezleri, ancak web siteleri İngilizce ve Yunanca.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

adplus 1

AdPlus, paylaşılan web sitesi barındırma, WordPress barındırma, özel sunucular, sanal özel sunucular ve bulut yönetimi gibi kapsamlı bir hizmet yelpazesi satmaktadır. Ayrıca e-ticaret barındırma, CRM barındırma ve yüksek trafik barındırma gibi diğer web sitesi çözümleri de sağlarlar..

Size hizmetleri hakkında bir fikir vermek için, paylaşılan barındırma planları standart olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • SLA ile% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • Gece, her gece otomatik yedekleme yapılır
 • Yunan veri merkezlerinde yer alan sunucular
 • Anında kurulum için tek tıklamayla etkinleştirme
 • Plan başına bir ila on alan
 • 10 GB ile 20 GB arasında disk alanı
 • Tüm planlarda ayda 1 TB trafik

Bu kadar köklü bir şirket oldukları düşünüldüğünde, AdPlus web sitesi aslında oldukça boştur, bu nedenle Yunanistan’da yerleşik olmaları dışında ağları veya sunucuları hakkında çok fazla şey öğrenmek zordur, bu da Yunan müşterileri için iyi bir haberdir. Kendi yapılarını inşa ettiler bulut tabanlı altyapı ile yarıiletken disk sürücüleri (SSD) geleneksel sürücülerden çok daha yüksek hızlar için. Ve yerinde mühendislerden oluşan bir ekipleri var.

Çalışma süresi garantisi veren ancak aslında herhangi bir tazminat planıyla desteklemeyen birçok şirketin aksine, AdPlus’ın % 99,9 kesintisiz çalışma süresi garantisi. Umarım, bunu bulmak için tüm ince baskılarını okuyarak biraz zaman kazandım.!

Uzmanlar için, diyorlar ki PHP’nin son sürümü. Gerçek sürüm numarasını belirtmezler, bu yüzden yalnızca tüm güncellemeleri takip ettiklerini varsayabilirim. Yeni başlayanlar için, onların teklifi tek tıklamayla WordPress kurulumu ve uzman WordPress personeli.

Fiyatlandırma ve Destek

Adplus fiyatlar oldukça yüksek hem yerel Yunan şirketlerine hem de uluslararası rakiplere kıyasla. Ancak, özellikle Yunanistan’daki SSD tabanlı sunucuları arıyorsanız, ek ücret ödemeye istekli olabilirsiniz. Dikkat et Fiyatlara KDV dahil değildir., ve alan adı kaydı ve SSL sertifikaları için ek ücret.

Hosting satın alınabilir aylık veya yıllık dönemler, yıllık seçenekler için cömert indirimler ile. Var ücretsiz deneme yok ama bir her zaman para iade garantisi diğer şirketlerle elde ettiğinizden daha cömerttir.

Müşteri hizmetleri ile telefon, e-posta ve canlı sohbet, ancak çalışma saatlerinin açık bir şekilde reklamını yapmazlar. Daha da kötüsü, bir güvenlik hatası canlı sohbetlerine erişmemi engelliyor çünkü (görünüşe göre) SSL sertifikaları geçersiz. Benim hatam olmadığı sürece – ki bu oldukça olasıdır – o zaman bu SSL sertifikaları sağlama konusunda uzmanlaşmış bir şirket için oldukça rahatsız edici olabilir..

AdPlus’ın maliyeti nedir? AdPlus 6 ila 17 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi AdPlus planını almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. AdPlus, daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Elbette ihtiyaçlarınız değişebilir ve AdPlus’tan bir barındırma uzmanına danışabilirsiniz. buraya.
AdPlus’ın müşteri desteği ne kadar iyi? AdPlus en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmadı. Ancak bu, AdPlus’ın radar altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

AdPlus rekabete nasıl uyuyor??

AdPlus, 2000 yılında başlatıldığından beri istikrarlı bir şekilde büyüdü. Kendi bulut altyapılarını oluşturdular ve şirket içi geliştirme ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için onlarca yeni ürün ve hizmet tasarladı.

Artıları

 • Servis seviyesi sözleşmesi ile desteklenen% 99,9 kesintisiz çalışma süresi
 • Daha hızlı disk okuma süreleri için SSD depolama
 • PHP’nin en son sürümü için destek
 • WordPress uzmanları teknik destek için hazır

Eksileri

 • Web sitesinde sınırlı bilgi
 • Canlı sohbet açıldığında güvenlik hatasını tetikler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me