Active24 Review 2020 – Ününe Kadar Canlı mı?

Active 24, büyük markalar için uygun olmayan küçük bir barındırma şirketidir Hostinger. Büyük hosting şirketleri benzer yapılandırma için daha iyi bir fiyat sunar.


Active 24, 1996 yılında kurulan bir Çek hosting şirketidir. Web hosting alanındaki öncülerden biri olarak, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için harika bir iş çıkarmışlardır. Şu anda Çek Cumhuriyeti, İspanya, Almanya, Hollanda ve İngiltere genelinde 100.000’den fazla müşteriye hizmet veriyorlar.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Active 24, paylaşılan ve yönetilen VPS barındırma çözümleri sunar. seçtiğiniz Windows veya Linux bir işletim sistemi olarak. E-ticaret web sitesi sahipleri aynı zamanda kendi özel WooCommerce veya tam özellikli e-Mağaza paketleri.

Start adında minimalist bir plan olan giriş seviyesi Linux paylaşılan barındırma paketi size şunları sağlar:

 • 1 GB depolama alanı
 • 250 MB e-posta depolama alanı
 • Sınırsız veri aktarımı
 • Günlük yedeklemeler
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • SSL sertifikası
 • Barındırılan bir alan

Bu paket gerçekten tüm tüyleri kesiyor. Herhangi bir MySQL veritabanı, herhangi bir komut dosyası dili desteği veya WordPress, Joomla !, Drupal ve WooCommerce gibi popüler CMS’lerin otomatik kurulumlarını içermez. (Neyse ki manuel kurulumları engellediği anlamına gelmez.) Tabii ki, bu onların en ucuz paketi, bu yüzden muhtemelen basit bir çevrimiçi varlık isteyenler içindir.

Bir seviye yukarı, Komple paketiniz var, bu size şunları sağlar:

 • Sınırsız depolama alanı
 • Sınırsız veri aktarımı
 • 5GB e-posta depolama alanı
 • WordPress ve Joomla gibi popüler CMS’lerin otomatik kurulumları!
 • Komut dosyası dilleri desteği
 • Sınırsız MySQL veritabanı

Başlangıç ​​paketinde olduğu gibi, bu hesap başına bir alan adıyla sınırlıdır. Bu plan size paranızın karşılığını verir – herhangi bir ana bilgisayarla bu fiyat aralığında kaynakları ve özellikleri bulmak için zor. Birden fazla web sitesi kurmanız gerekirse, sırasıyla hesap başına beş ve 10 alan adı vermenize olanak sağlayan Firma veya Uzman paketlerini kullanabilirsiniz..

Active24

Paylaşılan tüm hosting hesapları endüstri standardı ile gelir % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi. Eğer onların yönetilen VPS hosting paketleri,% 99,93 çalışma süresi garantisi ile geliyorlar.

Web sitesi oluşturmaya yeni başlıyorsanız, Active 24’ün web sitesi oluşturucu planına abone olmayı düşünebilirsiniz. Premium paket, 220’den fazla mobil uyumlu şablon, 5 GB alan, 1 GB e-posta depolama alanı ve 400.000’den fazla stok fotoğrafı. Web sitesi oluşturucu aracılığıyla bir Facebook sayfası yayınlayabilir ve CSS stillerini düzenleyebilirsiniz. Bu hizmet, profesyonel tasarımcılar veya programcılar kiralamak zorunda kalmadan bir web sitesini açıp çalıştırmanızı sağlar.

Fiyatlandırma ve Destek   

Genel olarak, Aktif 24’ler fiyatlar oldukça uygun, Avrupa’da neden bu kadar popüler olduklarını açıklıyor. Active 24’ün sunduğu benzersiz bir avantaj, hizmetlerine farklı bir sağlayıcıdan geçiş yapmayı seçerseniz, seçtiğiniz sözleşme süresini ücretsiz olarak iki katına çıkarırlar. Bu, mevcut alan adınızı sunucularına taşır ve bir yıl önceden ödeme yaparsanız, 14 gün içinde hesabınıza ikinci bir yıllık barındırma ücretini ek ücret ödemeden alacakları anlamına gelir. Ancak, bu yalnızca paylaşılan barındırma paketleri için geçerlidir ve bonusu almak için hizmetlerine en az altı ay abone olmanız gerekir.

Active 24, Paylaşılan hosting paketlerinde 14 günlük para iade garantisi. Bu biraz cimri hissedebilir, ancak sunduklarını da unutmayın neredeyse tüm hizmetlerinin sınırlı ücretsiz denemeleri.

Destek canlı sohbet, e-posta ve telefon yoluyla erişilebilir. Ayrıca bir Hafta içi çalışma saatlerinde açık olan Alman yardım masası. Prag’da bulundukları için, teknik belgelerinin tamamı Çek dilinde yazılmıştır.. Bu Çek olmayan müşteriler için zor olabilir. Bununla birlikte, müşteri destekleriyle iletişime geçtiğimde, İngilizce iletişim kurabileceklerini keşfettim, bu yüzden bir engel kadar olmayabilir.

Active24, rekabete nasıl uyuyor??

Active24, rekabet endüstrisinde ayakta kalmak için açıkça yapılan deneyimli bir web barındırma hizmetidir. Müşterileri için iyi anlaşmalar yapıyorlar ve hizmetleriyle çeşitli ihtiyaçları karşılayabiliyorlar.

Active24, makul bir fiyata iyi bir hizmet sunabilir, ancak üst web hosting şirketleri? “Evet” demeyi zor buluyoruz.

Artıları

 • Ücretsiz denemeler
 • Uygun fiyata sınırsız depolama ve bant genişliği
 • Taşıma hizmetleri için sözleşme süresini iki katına çıkarın
 • Web sitesi oluşturucu mevcut

Eksileri

 • Canlı sohbet yalnızca giriş yaptıktan sonra kullanılabilir
 • Çekçe yazılmış teknik belgeler / web sitesi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me