Acımasız Hosting İnceleme 2020 – Standartlarımıza Uygun mu?

relentlesshosting1


Relentless Hosting, 2010 yılında iki arkadaş arasında bir hobi olarak başlatılan Avustralya merkezli bir hosting şirketidir. Yavaş yavaş işlerini büyüttüler ve zamanla site dünya çapında binlerce müşterinin güvenini kazandı. Acımasız Hosting, yeni başlayanlar için yeterince basit ancak en deneyimli kullanıcıların sitelerini makul bir fiyata barındırması için yeterince sağlam bir ürün sunarak müşteri güvenini kazanmıştır..

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Acımasız Hosting başlangıçta özelliklerinin karışımı nedeniyle dikkatimi topladı. Bu nadir sağlayıcılardan biridir güçlü kullanıcılara ve deneyimli web yöneticilerine katma değer sağlayan özellikler sağlarken yeni başlayanlar için kolay kurulum. Relentless Hosting tarafından sağlanan her plan aşağıdaki temel özellikleri sunar:

 • SSD depolama
 • Sürükle ve Bırak web sitesi oluşturucu
 • Installatron uygulama yükleyicisi
 • Günlük yedeklemeler
 • En son cPanel

100’den fazla uygulama yükleyebileceğiniz için Installatron uygulama oluşturucu yeni başlayanlar için mükemmeldir, WordPress, Joomla, Drupal, Magneto ve çok daha fazlası dahil. Tabii ki, onların kullanmayı tercih edebilirsiniz sürükle ve bırak üreticisi veya sitenizi sıfırdan oluşturun.

Acımasız Barındırma, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bazı etkileyici katma değerli özellikler sunar:

 • Sınırsız e-posta
 • Sınırsız alt alan adı
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Litespeed web sunucuları
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • PHP, Perl ve Python desteği

Litespeed web sunucuları, Apache kullanan sunuculardan dokuz kat daha hızlıdır. Gördüğüm için çok mutlu oldum Python desteği Bu ev sahibi tarafından çoğu desteklemiyor veya yalnızca en pahalı planlarında destekliyor. Herhangi bir hizmet teklifi ücretsiz SSL sertifikaları her sertifika için 30 $ veya daha fazla ücret alan birçok ana bilgisayardan tasarruf etmenizi sağlayacak başka bir görünümü hak ediyor.

Relentless Hosting, kullanım kolaylığı ve işlevsellik arasında doğru dengeyi sunar. Sürükle ve bırak oluşturucu ve Installatron uygulaması ile yeni başlayanlar sitelerini hızlı bir şekilde kurabilirler. En son cPanel ve sınırsız FTP erişimi sunmak, çoğu web yöneticisinin dosyalarını kurmasını kolaylaştırır. Gelişmiş ile Perl, Python ve daha fazlası için destek, güçlü kullanıcılar sitelerini uygun gördükleri gibi tasarlama özgürlüğüne sahiptir.

Fiyatlandırma ve Destek

Acımasız barındırma, iki tür paylaşılan barındırma sunar, Kişisel ve İşletme. Ücretsiz erişim sağlamazlar, ancak tüm ücretli planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir. Aşağıdakiler arasındaki farkların dökümü kişisel planlar.

BütçestarterGeliştirilmişÖdül
Depolama1GB5 GB10GB15 GB
Bant genişliği10GB20GB40GB60GB
Addon Etki Alanları03510

Ek alan adları, birincil alan adınıza ek olarak barındırabileceğiniz alanlardır. Bütçe ve Başlangıç ​​planları depolamada biraz hafif.  Geliştirilmiş ve Premium, tek bir web sitesi veya düşük hacimli bir grup site için çok daha iyi bir seçenektir.

Acımasız Hosting ayrıca dört teklif İşletme barındırma planları size daha fazla depolama alanı, daha fazla bant genişliği ve sınırsız alan adı sunar.

girişStandartArtınihai
Depolama20GB25GB50GB100GB
Bant genişliği100GBSınırsızSınırsızSınırsız
AlanlarSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız

İşletme planlarını seviyorum çünkü geniş bir site ağı çalıştırmaya çalışmamanız koşuluyla depolama alanı çok daha büyük. İş planlarının bir diğer avantajı, özel bir IP adresi almanızdır web siteniz için.

Relentless Hosting ile iyileştirilmesi gereken bir alan müşteri desteğidir. yalnızca şu anda sundukları seçenekler bir bilgi tabanı ve çevrimiçi bilet desteğidir. Bilgi tabanı biraz basittir, ancak birçok temel soruyu cevaplayabilir. Daha fazlası için bilet gerekir.

Site biletlerde bir ETA listelemiyor, ancak bir soruşturma gönderdim ve yaklaşık üç saat içinde cevap aldı. Ne yazık ki, aynı soru canlı sohbet veya telefon desteği ile beş dakika içinde çözülmüş olabilir.

Relentless Hosting rekabete nasıl uyuyor??

Acımasız Hosting, hem kişisel hem de iş web siteleri için mükemmel olan harika hosting seçenekleri sunar. Ürünleri kullanımı basit ve ilk sitelerini barındırmak isteyenler için harika. Ayrıca, hayallerinin web sitesini oluşturmak için ihtiyaç duydukları özellikleri sunan sağlam paylaşılan barındırma arayan ileri düzey kullanıcılar için de idealdir..

Artıları

 • Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu
 • Installatron uygulama yükleyicisi
 • Lightspeed web sunucuları
 • Python, Perl ve PHP’yi destekler

Eksileri

 • Müşteri desteği eksik
 • Bütçe ve Başlangıç ​​için yeterli depolama alanı yok
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me