247-host İnceleme 2020 – Neden Denemelisiniz

247-host-Genel Değerlendirme12004 yılında kurulan 247-host, bireylere ve işletmelere çeşitli iş ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli müşteri odaklı hosting sunmaktadır. Şirketin merkezi Montreal, Kanada’dadır ve şu anda 100.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapmaktadır. 247 sunucusu, Amerika Birleşik Devletleri’nin yanı sıra Montreal, Londra, Amsterdam ve Singapur’da da sunucular sunmaktadır. Görüntülenen dil cPanel içinde değiştirilebilir, ancak 247 ana bilgisayarın tüm hizmetleri İngilizce olarak sunulur.


Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

247-host, çeşitli müşteri ihtiyaçlarına uygun farklı hosting türlerine sahiptir. Bunlar arasında düzenli paylaşılan ve kurumsal SSD barındırma, bayi barındırma, Linux tabanlı VPS, Windows tabanlı VPS ve özel sunucular bulunur.

Paylaşılan barındırma hizmeti aşağıdaki gibi birçok harika özellik içerir:

 • 300+ uygulama ile softaculous otomatik yükleyici
 • Sınırsız MariaDB veritabanı
 • Sınırsız bant genişliği ve depolama
 • Ücretsiz SSL sertifikaları
 • CloudLinux OS’de cPanel kurulumu
 • Ücretsiz web sitesi taşıma hizmeti
 • % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi
 • ABD, Kanada veya Avrupa’da sunucu konumu seçimi

Bu standart paylaşılan özelliklerle birlikte 247 ana bilgisayar iş SSD planları, web sitenize:

 • Saf SSD depolama ile 20 kat daha hızlı yükleme süresi
 • Ek sunucu konumu seçeneği (Asya)
 • Sunucu başına daha az kullanıcı (ve dolayısıyla daha yüksek hızlar)
 • SSH erişimi

247 ev sahibi için takdir ettiğim ana avantajlardan biri, tercih ettiğiniz sunucu konumunu seçin. Şirket Kanada’da olmasına rağmen, aynı zamanda hedef okuyucu kitlenize daha iyi bir yakınlık ve dolayısıyla pazara daha iyi hız sağlayan Singapur, ABD ve Avrupa’da bulunan çeşitli sunuculara da sahiptir..

Bunun da ötesinde, 247-host, paylaşılan barındırma planlarıyla DDoS karşıtı saldırı hafifletme sunan nadir sağlayıcılardan biridir. Bu, Cloudflare CDN ve LiteSpeed ​​Web Sunucusu kurulumu ile birlikte, paylaşılan barındırma sisteminizle daha fazla kararlılık ve güvenlik sunar.

Ancak, bulduğum 247-host’un en şaşırtıcı yönlerinden biri, web sitesinin oldukça tarihli görünümüne rağmen, sürükle ve bırak WYSIWYG web sitesi oluşturucusu sağlayan RVsitebuilder aracı gibi başlangıç ​​dostu özelliklerin mükemmel bir seçimini sunmasıydı. herhangi bir kodlama bilgisi olmadan iyi görünümlü bir web sitesi kurmanız gerekir.

Fiyatlandırma ve destek

247-host çok rekabetçi teklifler aydan aya ve uzun vadeli sözleşme fiyatları. Bir ev sahibi bir değer ve işlevsellik karışımı, ve bu 247 ev sahibinin tekliflerinden aldığım genel izlenim.

247 ev sahibinin ilk dönem için promosyon oranı. Bundan sonra, fiyat adil bir şekilde artar, ancak rekabetçi kalır. 247-host’un giriş seviyesi teklifini rakiplerin benzer teklifleriyle karşılaştırdığımda, fiyatlarını en düşük fiyatlı büyük sağlayıcılardan yaklaşık% 15 daha yüksek buldum, giriş seviyesi SSD barındırma planları ortalama olarak yaklaşık% 20 daha yüksek geldi.

Ayrıca bir 45 günlük tam para iade garantisi, böylece paylaşılan barındırma hizmetini risksiz deneyebilirsiniz.

Destek ve SSS / bilgi tabanı hakkında bir not: Destekle ilgili bir sorum vardı ve canlı sohbet özelliği aracılığıyla onlarla iletişim kurmayı seçtim. İş saatlerinden sonra (9:00 ABD / Kanada zamanı). Beş dakika içinde müşteri hizmetinden bir e-posta yanıtı aldım ve bu sorumu yanıtladı. Bunun için büyük bir başparmak alırlar.

Bunu bilerek 247 sunucunun hizmetini kullanırken kendimi çok daha güvende hissediyorum 24 saat destek sunar. Ancak, bilgi tabanına olan bağlantının kopuk olduğunu gördüm.

247-host-Genel Bakış2

Ayrıca, destek için telefon görüşmelerinin canlı bir temsilci tarafından yanıtlanmadığını ancak bunun yerine e-postaya yönlendirildiğini belirten birkaç şikayetle karşılaştım. Canlı bir teknik destek temsilcisiyle konuşmayı tercih eden biriyseniz, bu sizin için bir hayal kırıklığı olabilir. Ancak, sorgum e-posta yoluyla çok hızlı bir şekilde cevaplandı, herhangi bir sorunun zamanında çözüleceğine güveniyorum.

247 ev sahibi rakiplerle nasıl eşleşiyor?

247-host, mükemmel çalışma süresi, gece gündüz destek ve cazip bir fiyat noktasında ortalamanın üzerinde bir özellik sunar. Web sitesi tarihli görünse de, 247 ana bilgisayarın performansı ve paketleri bunu telafi etmekten daha fazlasıdır ve bu nedenle kontrol edilmeye değer bir ev sahibi.

Artıları

 • Esnek aylık faturalandırma döngüleri mevcut
 • MariaDB veritabanları
 • SSD depolama
 • Paylaşılan barındırma ile DDoS karşıtı saldırı hafifletme

 Eksileri

 • Web sitesi tarihli görünüyor
 • Telefon desteği eksik

247 ev sahibinde güvenilir, zengin özelliklere sahip planlar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me