1-grid İnceleme 2020 – Buna Değer Mi?

1-ızgara Genel Değerlendirme1WebAfrica iyi, ama iyi yeterince iyi değil. WebAfrica iyi bir web barındırma olsa da, daha ucuz bir fiyata daha kaliteli barındırma alabilirsiniz Hostinger, Örneğin.


Güney Afrika merkezli ve daha önce WebAfrica olarak adlandırılan web barındırma sağlayıcısı 1-grid, sektörde 20 yıldan fazla deneyime sahiptir. Web hosting, VPS hosting, web tasarımı ve SSL sertifikaları sunar. Web sitesi barındırma planları Linux ve Windows için mevcuttur ve bir web sitesi oluşturucusuna ücretli eklenti olarak erişme seçeneğiniz vardır.

1-grid’in veri merkezi Cape Town, Güney Afrika’dadır ve web sitesi İngilizce’dir..

Aslında WebAfrica’da bir yöneticiyle görüştük ve işte öğrendiklerimiz.

Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

1-grid, Linux veya pencereler varyantları cPanel kontrol paneli ve tek tıklamayla kurulum nın-nin WordPress ve diğer birçok uygulama.

Linux barındırma planları üç aşamada gelir: Küçük, Orta, ve Büyük. Anlaşılır şekilde, Büyük planı, ücretsiz bir etki alanı, sınırsız sayıda web sitesi için barındırma ve 50 GB depolama alanı içeren en çok özellik sunar. Giriş seviyesi “Küçük” paket 2 GB depolama alanı içerir, ancak ücretsiz bir alan içermez ve yalnızca bir web sitesinin barındırılmasına izin verir. Tüm barındırma planları aşağıdaki özellikleri içerir:

 • Sınırsız trafik
 • Sınırsız e-posta
 • Sınırsız MySQL veritabanı
 • Bazı planlarla ücretsiz alan adı
 • cPanel
 • WordPress
 • Tek tıkla yazılım yükleyici
 • Ücretli web sitesi oluşturucuya erişim
 • Comodo cWatch güvenliği mevcut

Web sitesi güvenliği için, 1-grid, Comodo cWatch kötü amaçlı yazılım kaldırma, içerik dağıtım ağı, web uygulaması güvenlik duvarı ve daha fazlasını içeren güvenlik ve performans çözümleri paketi.

1-grid’leri kullanarak kendi web sitenizi tasarlamak istemiyorsanız Web Sitesi Oluşturucu, 1-grid’in profesyonelinden yararlanabilirsiniz web tasarım hizmetleri. Her iki seçenek de aylık bir abonelik gerektirir ve şirket içi tasarım paketi için devam eden ücret, olası satış oluşturma, güvenlik güncellemeleri, aylık raporlar, barındırma ücretleri ve blog sonrası yazımı (seçilen plana bağlı olarak) dahil olmak üzere sürekli bakım içerir..

Fiyatlandırma ve Destek

Diğer Güney Afrikalı ev sahipleriyle karşılaştırıldığında, 1-grid’in barındırma teklifleri sunulan özellikler için rekabetçi fiyatlıdır. Planlarınız için aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olarak, % 5 indirim (altı aylık taahhüt için) veya % 10 indirim (yıllık plan için). ancak…

1-grid’in Linux web barındırma başlangıç ​​planı bir alan adı veya çok fazla depolama alanı içermez. 1 ızgara ücretleriyle aynı fiyata, diğer bazı büyük uluslararası sağlayıcılar daha yüksek veri ve özelliklere sahip planlar sunar.

SSL ücretli bir eklenti olarak kullanılabilir, Görünüşe göre “ücretsiz” olsa da, 1-grid’in bir yapılandırma ücreti aldığı SSL’yi Şifreleyelim.

Müşteri desteği telefon, bilet, canlı sohbet veya e-posta yoluyla sağlanır. Şirkete çevrimiçi biletle ulaştım, ancak haber alamadım, bunun yerine canlı sohbet kanalını denedim. Canlı sohbet aracıları gerçekte canlı olmasa da, bir saat kadar sonra yanıt aldım:

1-ızgara Genel Bakış2

1-gridin maliyeti nedir? 1-grid 3 $ – 15 $ arasında planlar sunar. Fiyat, hangi hosting planını seçtiğinize bağlıdır. Güncellenmiş fiyatlandırma tablosunu (haftalık olarak güncellenir) aşağıda görebilirsiniz.
Hangi 1 ızgaralı planı almalıyım? Tavsiyem daha ucuz bir planla başlamaktır. Daha sonra istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. 1-grid daha pahalı bir plana geçişte size yardımcı olabilir. Ziyaretçilerin sayısının artması beklenenden uzun sürüyor ve ihtiyaç duyulana kadar çok para ödememelisiniz. Tabii ki, ihtiyaçlarınız değişebilir ve bir barındırma uzmanı 1-grid’e danışabilirsiniz buraya.
1-grid’in müşteri desteği ne kadar iyi? 1-grid en iyi web sunucularımızdan biri olarak sıralanmamış. Ancak bu, 1-grid’in radarın altında küçük bir barındırma sağlayıcı olmasının bir sonucu olabilir. Küçük bir hosting şirketi için avantajları vardır – bir müşteri olarak, onlar için daha önemlidir. Ayrıca, burada en popüler web barındırma hizmetleri.

1-grid rekabete nasıl uyuyor??

Güney Afrikalı web hosting sağlayıcı 1-grid birkaç barındırma, web tasarımı ve web sitesi güvenlik hizmetleri sunmaktadır. Linux web barındırma planları, üst düzey bir ücretsiz yerel etki alanı dahil olmak üzere üç katman halinde gelir. SSL sertifikaları mevcuttur, ancak ek ücrete tabidir. Satış desteği, sorguma en hızlı yanıt veren kişi değildi.

Hala bu sizin için doğru web barındırma olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en çok önerilen web barındırıcıları daha fazla öğrenmek için.

Artıları

 • Bazı planlarla ücretsiz alan adı
 • Güçlü güvenlik eklentileri mevcut
 • Web sitesi oluşturucu bir ücret karşılığında kullanılabilir
 • Web tasarım hizmetleri mevcut

Eksileri

 • Giriş seviyesi Linux planı bir alan adı içermiyor
 • Ücretsiz SSL bir yapılandırma ücreti alır
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me